Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 55,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Lek na zaparcia bez recepty

Średnia ocena: 4.2 (84%) Na podstawie: 16 ocen

Aktywne filtry

Jeżeli defekacja następuje rzadziej niż dwa razy w tygodniu, wówczas występuje problem zaparć. Kłopoty z wypróżnieniem dotyczą sporej części populacji. Związane są z nieodpowiednim nawodnieniem organizmu, przyjmowaniem zbyt małej ilości błonnika pokarmowego, siedzącym trybem życia i stresem. Leki i ziołowe preparaty na zaparcia mają za zadanie regulować pracę jelit. Jeżeli dysfunkcja nie występuje w stanie przewlekłym, zastosowanie znajdą środki bez recepty.

Preparaty dla osób cierpiących na zaparcia

Brak regularności w oddawaniu stolca, zbyt mała częstotliwość wypróżnień powoduje dyskomfort. Zastosowanie leków przeciw zaparciom pomoże zwalczyć dolegliwości, które im towarzyszą: 

  • ociężałość, uczucie parcia bez możliwości wydalenia całego kału,
  • ból brzucha,
  • wzdęcia,
  • brak apetytu,
  • złe samopoczucie, rozdrażnienie,
  • nudności,
  • stan podgorączkowy lub gorączka

Schorzenie może być następstwem stosowania źle zbilansowanego stylu odżywiania, zmiany diety, wprowadzenia nowej formy odchudzania się, zasiedziałego trybu życia, znikomej aktywności, zażywania innych leków, środków przeciwbólowych, kuracji antykoncepcyjnych, antydepresantów lub zmian hormonowych. Ziołowe preparaty na zaparcie przez szybki transport odpowiednich substancji, stymulują pracę jelit, do których treści przesączona zostaje woda. Następuje rozluźnienie masy kałowej, co pomaga w jej usunięciu i udrożnieniu pracy systemu trawiennego. 

Leki przeciw zaparciom 

Rynek farmakologiczny nasycony jest specyfikami, których zadaniem jest uregulowanie wypróżnień. Przez system zamówień online można kupić przeczyszczające herbatki, saszetki z proszkiem do rozrobienia, w tym produkty dla dzieci, tabletki, preparaty w czopkach, płyny doustne i doodbytnicze. Szeroki wybór farmaceutyków pozwala na dopasowanie optymalnej kuracji do siły i rodzaju schorzenia. Sposób dawkowanie i przyjmowania leków opisany jest w ulotce dla pacjenta. Nie należy przekraczać wyznaczonych norm. Artykuły dostępne są w konkurencyjnych cenach. Po wybraniu produktów można je bezpłatnie odebrać w jednej z naszych aptek stacjonarnych. 

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.