Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 122,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Minerały – suplementy diety

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 19 ocen

Dostępne 286 produkty

Pokazano 1-15 z 286 pozycji

Aktywne filtry

By uzupełnić dietę w niezbędne związki, sięgnij po preparaty z minerałami znajdujące się w tej kategorii apteki internetowej Puls. Są to produkty w postaci kapsułek oraz tabletek, które pozwalają przeciwdziałać niedoborom takich składników jak magnez, żelazo, cynk, selen, jod, wapń oraz chrom.

Preparaty z minerałami

Składniki mineralne uczestniczą w wielu ważnych procesach w organizmie. Minerały są niezbędne między innymi do budowy komórek, kości, zębów, a także do produkcji energii. Ponieważ ich dostarczenie z pożywieniem nie zawsze jest możliwe, należy przyjmować suplementy diety z minerałami. Związki zawarte w tego rodzaju zestawach pomogą zachować sprawność fizyczną i umysłową przez długi czas.

Zestawy minerałów

W naszej aptece internetowej oferujemy zestawy minerałów, preparatów dostosowanych do potrzeb kobiet, mężczyzn, dzieci, a także osób starszych. Znajdujące się w składzie suplementów związki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego, regulują gospodarkę hormonalną, a także pomagają w utrzymaniu odpowiedniego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.