Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 48,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Choroby trzustki

W zaburzeniach trawienia bardzo często stosuje się leki na ból i zapalenie trzustki, które znajdują się w tej kategorii naszej apteki internetowej. Są to preparaty w postaci tabletek i kapsułek doustnych, które zawierają mieszaninę enzymów odpowiedzialnych za rozkład składników pokarmowych oraz usprawniających wchłanianie substancji odżywczych. Dostępne środki są wskazane do stosowania w przypadku takich schorzeń jak zwężenie przewodu trzustkowego, usunięcie żołądka, zwłóknienie torbielowate oraz zespół Shwachmana-Diamonda.

Leki na ból i zapalenie trzustki

Nadużywanie alkoholu, dieta bogata w tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, mało aktywny tryb życia – to najczęstsze przyczyny zaburzeń lipidowych. W ich leczeniu stosuje się preparaty zawierające enzymy trawienne. W składach leków na ból i zapalenie trzustki dostępnych bez recepty można znaleźć między innymi pankreatynę. Substancja ta jest odporna na działanie kwasu żołądkowego, a jej pomoc polega na regulowaniu przemiany materii oraz zmniejszaniu objawów zaburzeń trawienia.

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 16 ocen

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.