Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 49,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na przeziębienie i grypę u dzieci

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 24 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls oferujemy leki na przeziębienie i grypę u dzieci dostępne bez recepty. Są to preparaty w postaci syropów, sprayów do gardła, a także aerozoli do nosa o działaniu przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym. W ofercie dostępne są także lekarstwa na grypę, które skutecznie łagodzą dreszcze, kaszel i katar.

Lekarstwa dla dzieci na przeziębienie

Infekcje wirusowe objawiające się kichaniem, kaszlem i bólem gardła są szczególnie dokuczliwe dla najmłodszych. Dlatego warto mieć w apteczce lekarstwo dla dziecka na przeziębienie, które wzmocni organizm i przyspieszy jego powrót do zdrowia. Lek na grypę dla dziecka zawiera w składzie substancje zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa, redukujące ból oraz ułatwiające oddychanie.

Przeziębienie i grypa – lek dla dziecka

Dostępne w aptece internetowej Puls leki na przeziębienie dla dziecka to środki, które wskazane są w infekcjach wirusowych i bakteryjnych. Mogą być stosowane pomocniczo w łagodzeniu objawów towarzyszących między innymi takim chorobom jak zapalenie ucha środkowego, zatok przynosowych czy trąbki słuchowej. Są odpowiednie również do leczenia schorzeń układu oddechowego przebiegających z nadmiernym wydzielaniem śluzu.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.