Blog

26 mar Jak łagodzić oparzenia skóry?

Jak łagodzić oparzenia skóry?

Oparzenia skóry bywają zarówno powierzchowne, jak i znacznie poważniejsze. W przypadku pierwszych zazwyczaj możemy poradzić sobie samodzielnie, korzystając z domowych sposobów. Poważne oparzenia wymagają jednak pomocy specjalisty, a w niektórych przypadkach leczenia szpitalnego.

Czytaj więcej
19
26 mar Higiena brzegów powiek oczu

Higiena brzegów powiek oczu

Codzienna higiena na dobre weszła nam w krew. Nikt nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez wzięcia prysznica, umycia zębów czy depilacji pach. Przywykliśmy, iż pewne czynności warto wykonywać, ponieważ dzięki nim chronimy swoje zdrowie i unikamy dyskomfortu.

Czytaj więcej
385
26 mar Katar sienny –przyczyny, objawy, łagodzenie

Katar sienny –przyczyny, objawy, łagodzenie

Katar to zapalenie błon śluzowych nosa. Zwykle objawia się zatkaniem i wyciekiem z nosa, kichaniem, zaczerwienieniem i podrażnieniem. Najczęstszym powodem kataru jest przeziębienie a w drugiej kolejności alergia. Dowiedz się więcej o objawach, przyczynach i sposobach łagodzenia kataru siennego.

Czytaj więcej
19
26 mar Objawy niedoboru cynku

Objawy niedoboru cynku

Cynk to jeden z mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wpływa na działanie narządów, sprzyja przyswajaniu witamin, pomaga w obniżeniu cholesterolu. Jest niezbędny do prawidłowego wzrostu i regeneracji tkanek.

Czytaj więcej
672
25 mar Witaminy z grupy B-właściwości i funkcje

Witaminy z grupy B-właściwości i funkcje

Witaminy B to związki organiczne, mające wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Witaminy z grupy B wpływają na prawidłowy stan zdrowia psychicznego, przede wszystkim są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Czytaj więcej
32

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.