Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 111,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Trany

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 20 ocen

Aktywne filtry

Każdy, kto dba o witalność, wie, jak ważne jest wspieranie systemu immunologicznego. Preparaty z tranem w kapsułkach lub w postaci płynu, dla dzieci i dorosłych to idealny wybór na dostarczenie składników, które poprawiają odporność. Wzbogacenie diety w olej rybny to sposób na dostarczenie zdrowego kwasu nienasyconego Omega - 3 i 6, DHA i EPA, a także witaminy A i D. Pochodzący z wątroby dorsza atlantyckiego lub innych ryb tran regularnie przyjmowany wzmacnia organizm. 

Preparaty z tranem

Produkty z olejem rybnym szczególnie polecane są osobom w podeszłym wieku, zmagającym się z różnego rodzaju schorzeniami, jako środek wspomagający rekonwalescencję, a także dzieciom i nastolatkom w okresie wzrostu. Osoby zdrowe, dorosłe, również powinny suplementować nienasycone kwasy tłuszczowe, by zadbać o profilaktykę i dobrze zbilansowaną dietę. Szczególnie jest to ważne w okresie wzmożonych zachorowań na różnego rodzaju infekcje i przeziębienia. Najmłodsi chętnie będą spożywali tran o smaku owocowym. Malinowy syrop lub żelki nie kojarzy im się z przykrym obowiązkiem przyjmowania lekarstw. 

Pozytywne aspekty zdrowotne wynikające z zażywania tranu:

  • nienasycone kwasy tłuszczowe wchodzą w skład błon komórkowych, odżywiają je, uelastyczniają,
  • minimalizowane jest stężenie trójglicerydów we krwi,
  • zauważana jest poprawa funkcji nerwowych i wyostrzenie wzroku, 
  • zwalczane są stany zapalne,
  • regulowana jest gospodarka lipidowa,
  • dostarczana jest witamina D, która wzmacnia układ kostny i wyrównuje gospodarkę fosforanowo-wapniową, chroni serce i nerwy, dzięki cechom antyproliferacyjnym, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych, chroni przed wystąpieniem cukrzycy typu I u dzieci,
  • suplementowana witamina A wpływa korzystanie na wzrok, kości, zęby, błony śluzowe i skórę, a także zwalcza wolne rodniki. 

Tran w kapsułkach

Nie wszyscy akceptują specyficzny smak preparatu, dlatego dla tych osób został stworzony tran w kapsułkach. Żeby środek był skuteczny, należy przestrzegać prawidłowego dawkowania i zadbać o regularność. Oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, skład jest przebadany i potwierdzony na brak zanieczyszczeń na metale ciężkie, co jest podparte wymaganymi przez Unię Europejką certyfikatami. 

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.