Dostępne opcje dostawy

Klienci zamawiający leki bez recepty i suplementy diety w naszej aptece internetowej, mogą skorzystać z wielu opcji dostawy. Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie po dokonaniu płatności oraz wybraniu metody dostarczenia zakupów. Najpopularniejszą formą przewozu przesyłek jest firma kurierska DPD, z którą współpracujemy już od wielu lat. Towary wysyłane za jej pośrednictwem zwykle docierają pod wskazany przez Klienta adres w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki z lekami bez recepty czy innymi artykułami. Dla zamówień do 299 zł dostawa w tym przypadku wynosi 13,99 zł, natomiast powyżej tej kwoty jest darmowa. Wszystkie produkty zamówione do godziny 13:00 są wysyłane tego samego dnia i dostarczane następnego dnia roboczego.

Metody dostawy dostępne w aptece internetowej 24 h

Nową formą dostawy proponowaną przez naszą aptekę internetową jest możliwość odbioru paczki w punkcie DPD Pickup należącym do międzynarodowego systemu DPD Group. Na terenie całego kraju działa kilka tysięcy punktów paczkowych usytuowanych w dogodnych lokalizacjach, w których można odebrać zamówione towary. W celu znalezienia oddziału najbliższego swojemu miejscu zamieszkania wystarczy skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na stronie firmy DPD.

Jeszcze jednym narzędziem, z którego coraz częściej korzysta nasza apteka internetowa, są paczkomaty INPOST 24/7. Dostawa zamówionych leków bez recepty i suplementów diety do paczkomatu jest szybka oraz wygodna. Przesyłka pozostaje w punkcie 48 h od momentu wysłania do Klienta powiadomienia SMS. Po tym czasie, jeśli nie zostanie odebrana, wraca do nadawcy.

Jako sprawdzona apteka internetowa zapewniamy też Klientom możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w naszych oddziałach zlokalizowanych w kilku miastach województwa zachodniopomorskiego. Leki bez recepty i suplementy diety zamówione z taką opcją są niezwłocznie kompletowane i gotowe do odebrania następnego dnia roboczego. O całym procesie Pacjent jest informowany mailowo.

Rodzaj przesyłki Zamówienie
do 299 zł
Zamówienie
od 299 zł
Przesyłka za pobraniem Czas dostawy

DPD Krajowa

13,99 zł DARMOWA 17,99 zł

(Dostępne dla zamówień
do 1000 zł)

1-2 dni roboczych

od momentu nadania

dpd_pickup.jpg

DPD do punktu odbioru

13,99 zł 17,99 zł

(Dostępne dla zamówień
do 1000 zł)

1-2 dni roboczych

od momentu nadania

Paczkomat Inpost

11,99 zł NIEDOSTĘPNA 1-2 dni roboczych

od momentu nadania

Odbiór osobisty w aptece DARMOWA NIEDOSTĘPNA 1 dzień roboczy
    • Czas przygotowania kompletnego zamówienia do wysyłki wynosi 1 dzień roboczy. Zamówienia złożone do godziny 13:00 są pakowane i wysyłane tego samego dnia (*nie dotyczy zamówień opłacanych przelewem standardowym - wysyłane po zaksięgowaniu płatności)
    • Podane ceny wysyłek zawierają podatek VAT.
    • Apteka zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji części albo całości zamówienia zgodnie z Regulaminem. 

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.