Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 98,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki z krótką datą ważności

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 15 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls znajdują się preparaty z krótką datą ważności. Są to tabletki, kapsułki, krople doustne, syropy, a także proszki do sporządzania roztworów doustnych przeznaczone do walki z wieloma różnymi dolegliwościami. Można je stosować przy przeziębieniu, grypie, zapaleniu pęcherza i różnych innych schorzeniach.

Czy stosowanie tych leków jest bezpieczne?

Dostępne produkty z krótką datą ważnością są preparatami w pełni wartościowymi, których przyjmowanie jest bezpieczne dla zdrowia. Ważne jest jednak, aby zużyć je przed końcem terminu zamieszczonego na opakowaniu przez producenta. Należy również pamiętać o prawidłowym przechowywaniu produktów.

Na co zwrócić uwagę?

Sięgając po wyroby z krótkim terminem ważności, które udostępnia nasza apteka internetowa, warto zastanowić się nad ilością potrzebnego medykamentu. Jest to niezmiernie ważne, aby zakupiony środek zużyć przed upływem określonej daty. Poza tabletkami przeciwbólowymi w tej kategorii znalazły się syropy na kaszel, probiotyki w postaci kapsułek, kosmetyki na atopowe zapalenie skóry. To, co je wyróżnia, to nie tylko krótki termin, ale także obniżona cena.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.