Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 111,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki homeopatyczne bez recepty

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 20 ocen

Aktywne filtry

Integralną częścią medycyny, wzbudzającą coraz większe zainteresowanie, jest homeopatia. Za twórcę tej dziedziny uchodzi niemiecki lekarz Christian Friedrich Samuel Hahnemann, w którego umyśle zrodziła się idea leku homeopatycznego. To właśnie on jako pierwszy zaobserwował, że po wprowadzeniu do organizmu człowieka preparatu sporządzonego zgodnie z zasadami homeopatii zostaje wywołane przelotne i zupełnie nieszkodliwe „schorzenie”, stanowiące reakcję na przyjęty środek. W ten sposób zaczęto opracowywać pierwsze leki homeopatyczne, które dzisiaj doskonale sprawdzają się w łagodzeniu wielu różnego rodzaju dolegliwości. Bazujące na naturalnych składnikach tabletki, żele, czy granulki dostępne bez recepty mogą stanowić uzupełnienie terapii przy egzemie, kolce żółciowej, opryszczce wargowej, atopowym zapaleniu skóry, chorobie wieńcowej, trądziku młodzieńczym, czy bolesnym miesiączkowaniu i w schorzeniach układu oddechowego i nerwowego. Działanie tego typu preparatów polega przede wszystkim na uruchamianiu specyficznych i zarazem nieprzypadkowych reakcji obronnych, mających za zadanie usunięcie nieprawidłowości, jakie pojawiły się w organizmie.

Apteka internetowa z lekami homeopatycznymi

Zdając sobie sprawę, że homeopatia jest stosowana przez coraz większą liczbę lekarzy na całym świecie, asortyment naszej apteki internetowej rozszerzyliśmy o szeroki wybór leków homeopatycznych. W ofercie posiadamy produkty przeznaczone do stosowania zarówno u osób dorosłych, jak i u całkiem małych dzieci, które dzięki starannie dopracowanym, naturalnym recepturom nie wywołują niepożądanych efektów ubocznych. Granulki, syropy oraz tabletki homeopatyczne, które proponujemy, zawierają w swoim składzie wyłącznie dokładnie przebadane składniki pochodzenia roślinnego, zwierzęcego oraz mineralnego, które zostały przetworzone zgodnie z zasadami ujętymi w farmakopei homeopatycznej. W zakres naszego asortymentu wchodzą zarówno leki pojedyncze, jak i wieloskładnikowe, wyprodukowane przy wykorzystaniu kilku lub kilkunastu odpowiednio dobranych związków aktywnych. Dostępne preparaty mogą być przepisywane przez lekarza lub stosowane samodzielnie przez pacjenta, zgodnie ze wskazaniami zamieszczonymi na ulotce.

Środki homeopatyczne

Działając jako internetowa apteka homeopatyczna, możemy zaoferować szeroką gamę tabletek, syropów oraz granulek dostępnych bez recepty, przeznaczonych do stosowania w wielu różnego rodzaju stanach chorobowych. W ofercie posiadamy nie tylko leki homeopatyczne łagodzące objawy grypy i przeziębienia takie jak katar, kaszel i gorączka, ale także środki pomocne przy zawrotach głowy, problemach żołądkowo-jelitowych, czy chorobie lokomocyjnej. W zakres naszej oferty wchodzą także żele bazujące na ekstraktach roślinnych, które skutecznie łagodzą podrażnienia, normalizują skórę oraz wspierają naturalne procesy regeneracyjne. Dostawcą produktów do naszej apteki internetowej są wyłącznie znani i sprawdzeni producenci preparatów homeopatycznych tacy jak między innymi BOIRON, BIOLOGISCHE HEILMITTEL HEEL oraz LEHNING LABORATOIRES.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.