Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

BOIRON Oscillococcinum, 6 dawek

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Lek homeopatyczny
  • granulki
  • BOIRON S.A.

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 8 ocen
16,44 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Oscillococcinum to homeopatyczny produkt leczniczy w postaci granulek stosowany w leczeniu objawów grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych, z symptomami gorączki do 38,5°C, bólami mięśniowymi i kostno-stawowymi oraz uczuciem ogólnego rozbicia i złego samopoczucia. Lek Oscillococcinum przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 5. roku życia. Stosowanie preparatu u młodszych dzieci jest możliwe, ale wymaga konsultacji z lekarzem.

POJEMNOŚĆ:  6 pojemników jednodawkowych, 1 g

DZIAŁANIE:

Działanie leku Oscillococcinum polega na wspieraniu organizmu w walce z objawami przeziębienia, grypy lub infekcji grypopodobnej. Dzięki odpowiedniej kompozycji składników aktywnych Oscillococcinum łagodzi bóle mięśniowe i kostno-stawowe towarzyszące infekcji, gorączkę oraz złe samopoczucie związane z atakiem wirusa w organizmie. Jak każdy lek, granulki Oscillococcinum granulki, mogą powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy zaprzestać stosowania leku i powiadomić lekarza lub farmaceutę.

WSKAZANIA:

Leczenie objawów grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

DAWKOWANIE:

Lek homeopatyczny Oscillococcinum należy stosować doustnie. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.
Zazwyczaj stosowane dawkowanie leku u dorosłych i dzieci od 5. roku życia Oscillococcinum to:
- początek infekcji: zażyć 1 dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2-3 razy co 6 godzin,
- rozwinięta infekcja: po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni.
Granulki zawarte w tubce należy rozpuścić w ustach trzymając pod językiem. Dzieci w wieku do 5 lat jedynie za zgodą i według wskazań lekarza. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką. Jeśli objawy choroby nasilą się lub utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skonsultować się lekarzem. W przypadku wystąpienia gorączki powyżej 39°C, uporczywego kaszlu, duszności lub innych niepokojących objawów należy skontaktować się z lekarzem.

SKŁAD:

Skład 1 g granulek Oscillococcinum:
- substancja czynna: Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K - 0.01,
- substancje pomocnicze: sacharoza, laktoza.

OSTRZEŻENIA:

Lek Oscillococcinum zawiera w swoim składzie sacharozę i laktozę. W przypadku występowania nietolerancji węglowodanów należy skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego leku. 

  

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

BOIRON S.A.
814
48 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek homeopatyczny
Postać
granulki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.