Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

BOIRON Oscillococcinum, 6 dawek

18,86 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Lek homeopatyczny
  • granulki
  • BOIRON S.A.

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 8 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Oscillococcinum to homeopatyczny produkt leczniczy w postaci granulek stosowany w leczeniu objawów grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych, z symptomami gorączki do 38,5°C, bólami mięśniowymi i kostno-stawowymi oraz uczuciem ogólnego rozbicia i złego samopoczucia. Lek Oscillococcinum przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 5. roku życia. Stosowanie preparatu u młodszych dzieci jest możliwe, ale wymaga konsultacji z lekarzem.

POJEMNOŚĆ:  6 pojemników jednodawkowych, 1 g

DZIAŁANIE:

Działanie leku Oscillococcinum polega na wspieraniu organizmu w walce z objawami przeziębienia, grypy lub infekcji grypopodobnej. Dzięki odpowiedniej kompozycji składników aktywnych Oscillococcinum łagodzi bóle mięśniowe i kostno-stawowe towarzyszące infekcji, gorączkę oraz złe samopoczucie związane z atakiem wirusa w organizmie. Jak każdy lek, granulki Oscillococcinum granulki, mogą powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy zaprzestać stosowania leku i powiadomić lekarza lub farmaceutę.

WSKAZANIA:

Leczenie objawów grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

DAWKOWANIE:

Lek homeopatyczny Oscillococcinum należy stosować doustnie. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.
Zazwyczaj stosowane dawkowanie leku u dorosłych i dzieci od 5. roku życia Oscillococcinum to:
- początek infekcji: zażyć 1 dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2-3 razy co 6 godzin,
- rozwinięta infekcja: po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni.
Granulki zawarte w tubce należy rozpuścić w ustach trzymając pod językiem. Dzieci w wieku do 5 lat jedynie za zgodą i według wskazań lekarza. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką. Jeśli objawy choroby nasilą się lub utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skonsultować się lekarzem. W przypadku wystąpienia gorączki powyżej 39°C, uporczywego kaszlu, duszności lub innych niepokojących objawów należy skontaktować się z lekarzem.

SKŁAD:

Skład 1 g granulek Oscillococcinum:
- substancja czynna: Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K - 0.01,
- substancje pomocnicze: sacharoza, laktoza.

OSTRZEŻENIA:

Lek Oscillococcinum zawiera w swoim składzie sacharozę i laktozę. W przypadku występowania nietolerancji węglowodanów należy skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego leku. 

  

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

BOIRON S.A.
814
9 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek homeopatyczny
Postać
granulki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.