Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 14,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki i preparaty na pasożyty

W tej kategorii apteki internetowej Puls znajdują się preparaty na pasożyty. Są to tabletki i kapsułki do przyjmowania doustnego, które wspomagają leczenie zakażenia pasożytami w obrębie układu pokarmowego. Glista ludzka i owsiki najczęściej przedostają się do przewodu trawiennego na skutek spożywania surowego mięsa. Można się nimi również zarazić, jedząc niedomyte owoce i warzywa.

Jakie choroby wywołują pasożyty?

Organizmy cudzożywne mogą powodować wiele kłopotów ze zdrowiem. Brak apetytu, spadek masy ciała, świąd skóry – to tylko niektóre objawy chorób pasożytniczych. Jednym z częstszych schorzeń jest owsica, która dotyka zwłaszcza dzieci. Dość powszechne są także zakażenia glistą ludzką. Można je rozpoznać po pokrzywce, obrzęku twarzy, łzawieniu oraz zapaleniu spojówek.

Pozbądź się pasożytów ze swojego organizmu

W walce z pasożytami najczęściej stosuje się środki w postaci tabletek i kapsułek. Większość tego typu preparatów bazuje na substancjach, które skutecznie działają na mięśnie robaków. Unieruchomione organizmy zostają usunięte na skutek ruchów perystaltycznych jelit. Produkty, które udostępnia apteka internetowa Puls, mogą być stosowane u osób dorosłych i u dzieci powyżej drugiego roku życia.

Średnia ocena: 4.7 (94%) Na podstawie: 19 ocen

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.