Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Pyrantelum Medana, zawiesina 0.25 g/5ml, 15 ml

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 8 ocen
18,11 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Lek przeciwpasożytniczy, przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 lat i dorosłych w leczeniu zakażenia jelitowego owsikami - robakami obłymi typu nicieni barwy białej.

POJEMNOŚĆ:  15 ml

DZIAŁANIE:

Substancją czynną leku jest pyrantel. Lek ten działa na mięśnie pasożytów jelitowych. Unieruchomione pasożyty zostają usunięte z jelita wskutek ruchów perystaltycznych jelit. Pyrantel nie podrażnia jelit ani nie wywołuje przemieszczania się robaków. Działa na formy dojrzałe i pasożyty we wczesnym stadium rozwoju, natomiast nie działa na larwy w trakcie ich migracji w tkankach.  

WSKAZANIA:

Wskazaniem do stosowania jest zakażenie owsikiem.

DAWKOWANIE:

zalecana dawka u dorosłych i dzieci od 2 lat o masie ciała od 11 kg to: 11 mg/kg mc. jednorazowo.  Dawkę tę należy powtórzyć po dwóch lub trzech tygodniach od przyjęcia pierwszej dawki.  Nie należy przekraczać zalecanej dawki leku.

SKŁAD:

5 ml zawiesiny doustnej zawiera 250 mg pyrantelu (w postaci pyrantelu embonianu).

Substancje pomocnicze: sodu benzoesan (E 211), karmeloza sodowa, sorbitol 70% (E 420), glicerol, glinu-magnezu krzemian, polisorbat 80, powidon, aromat morelowy, emulsja symetykonu, kwas cytrynowy jednowodny, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona.

OSTRZEŻENIA: 

Nie stosować jeśli pacjent ma uczulenie na pyrantel lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, jeśli pacjent jest w trakcie leczenia miastenii (choroba mięśni szkieletowych).

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

962
33 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Krople
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.