Compare Products

  • You have no items to compare.

Syropy wykrztuśne na kaszel mokry

Najpopularniejszą formą, jaką przybierają leki wykrztuśne i rozrzedzające wydzielinę, jest syrop. Podaje się je doustnie. Producenci dbają o to, by smak preparatu był jak najmniej uciążliwy. Idealnym tego przykładem są artykuły dla dzieci, które często mają problem z przełknięciem substancji, która po prostu im nie smakuje. Po podaniu zwiększa się objętość wydzieliny śluzowej, która zalega w oskrzelach i tchawicy, a także zmniejsza się jej lepkość. Efektem jest wyraźnie odczuwane złagodzenie kaszlu oraz ułatwienie wykrztuszenia.

Syrop jako ratunek na mokry kaszel

Największe trudności z wydzieliną mają osoby o słabszej wydolności oddechowej, które mają mniej sił na walkę z chorobą. Warto podać im specjalistyczny syrop na kaszel i stosować oklepywanie. Poklepywanie pleców rekomendowane jest również w przypadku malutkich dzieci. Należy robić to ostrożnie, delikatnie i systematycznie, od czterech do pięciu razy dziennie.

Średnia ocena: 4.6 (92%) Na podstawie: 19 ocen

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.