Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 86,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Witamina A i E w kroplach, kapsułkach i tabletkach

Średnia ocena: 4.2 (84%) Na podstawie: 18 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls oferujemy suplementy z witaminami A+E, które są dostępne bez recepty. Są to preparaty w postaci m.in. tabletek, kapsułek oraz kropel do podawania doustnego, które pozwalają na uzupełnienie niedoborów tych niezwykle istotnych dla zdrowia składników odżywczych.

Suplementy z witaminami A+E

Wszystkie komórki organizmu wymagają odpowiednich ilości retinolu oraz α-tokoferolu. Zarówno witamina A, jak i E pełnią szereg ważnych funkcji: podnoszą odporność, przyspieszają gojenie ran oraz korzystnie wpływają na stan skóry. Stosowanie suplementów z tymi związkami jest polecane zwłaszcza osobom narażonym na stres, ryzyko zmian miażdżycowych oraz przebywających w zanieczyszczonym środowisku.

Witamina A i E bez recepty

W ofercie apteki internetowej Puls proponujemy wiele różnorodnych preparatów, w których składzie zawarta jest witamina A+E. Są to produkty o wysokiej przyswajalności, które pozwalają wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, ochronić komórki przed stresem oksydacyjnym oraz zadbać o zdrowy wygląd skóry.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.