Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 406,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Zaopatrzenie medyczne

Średnia ocena: 4.4 (88%) Na podstawie: 18 ocen

Dostępne 212 produkty

Pokazano 1-15 z 212 pozycji

Aktywne filtry

Laboratoria, szpitale i placówki lecznice wymagają profesjonalnego wyposażenia. Akcesoria medyczne stanowią, m.in. sprzęt rehabilitacyjny wykorzystywany przy wspomaganiu gojenia się ran, złamań i zwichnięć. Stosowanie stabilizatorów, temblaków oraz opasek uciskowym przyspiesza regenerację.

Do najczęściej wybieranego sprzętu medycznego zalicza się m.in.

-Termometr bezdotykowy - stanowi dobry zamiennik dla termometrów rtęciowych, które są już wycofane z produkcji. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie podczas mierzenia temperatury u dzieci, które mogą wykazywać zniecierpliwienie i poruszać się, co zwiększa ryzyko błędnego pomiaru. Tego problemu nie stwarza termometr elektryczny. Mierzenia temperatury ciała dokonuje się z pewnej odległości od ciała, co pozwala na uniknięcie konieczności dezynfekcji skóry. Dodatkową zaletą takiego urządzenia jest możliwość pomiaru temperatury cieczy np. mleka czy wody.

-Ciśnieniomierze automatyczne - pozwalają na wykonanie pomiarów przy powszechnie występujących chorobach serca i układu krążenia. Aparat wykorzystywany w warunkach domowych pozwala na stałą kontrolę parametrów zdrowotnych. Ciśnieniomierz automatyczny jest łatwy w obsłudze, a ich stosowanie i odczyt danych nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani doświadczenia.

-Laktator - to przydatne urządzenie do odciągania pokarmu u kobiet karmiących piersią. W sprzedaży są laktatory ręczne oraz elektryczne. Te drugie cieszą się większą popularnością, przede wszystkim ze względu na łatwość obsługi. Nie wymagają one użycia siły. Ponadto pozwalają na odciągnięcie większej ilości pokarmu w jednostce czasu. Są nieco droższe niż laktatory ręczne.

-Inhalator - jest urządzeniem, które służy do różnych form terapii układu oddechowego. Jest to popularnie używana i rozpowszechniona metoda leczenia, w tym domowego. Pacjent wdycha preparat pod postacią oparów, roztworu leków lub aerozolu. Taka droga podawania substancji czynnej jest znacznie bardziej efektywna, ponieważ dostaje się bezpośrednio do układu oddechowego, przez co lek działa szybciej i dłużej.

Wyposażenie medyczne

Wyposażenie gabinetu lekarskiego oraz materiały medyczne powinny być zakupione z pewnych źródeł, w tym aptek lub hurtowni medycznych. Urządzenia mające bezpośredni kontakt z ciałem człowieka powinny być odpowiednio przebadane pod kątem bezpieczeństwa i zawierać stosowane certyfikaty dla urządzeń medycznych. Dotyczy to nie tylko bezpieczeństwa elektrycznego, ale także przepuszczalności i hipoalergiczności tkanin wykorzystywanych do produkcji bandaży, opasek stabilizujących itp.

Wysokiej jakości materiały medyczne

Na stronie apteki internetowej Apteka Plus znajduje się wyposażenie medyczne wysokiej jakości, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Część produktów z powodzeniem można zastosować jako zaopatrzenie w wyspecjalizowanych placówkach badawczych oraz laboratoriach, np. ciśnieniomierze, termometry elektroniczne lub żele do USG.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.