Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 110,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Maść na stłuczenia i siniaki

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 19 ocen

Aktywne filtry

Wypadki i urazy mogą przydarzyć się każdemu, zarówno małym dzieciom, jak i osobom dorosłym. Często spotykane są chociażby przy uprawianiu sportów i amatorskiej aktywności fizycznej. W takich sytuacjach szczególnie przydatna jest maść na siniaki i krwiaki, która pomoże złagodzić odczuwane dolegliwości i przyspieszyć proces regeneracji. W aptece internetowej można znaleźć wiele różnych preparatów, które stosuje się na stłuczoną skórę.

Najlepsza maść na stłuczenia czy siniaki

Jaka będzie najlepsza maść na siniaki i na opuchliznę? Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji. Wielu klientów rozpoczyna swoją decyzję od przejrzenia katalogu internetowego, w którym bez wychodzenia z domu można zapoznać się z produktami różnych marek. W ten sposób porównuje się skład i cenę oraz poznaje wskazania dotyczące stosowania wybranych specyfików. Innym sposobem jest skonsultowanie się z farmaceutą, który udzieli dodatkowych informacji i dobierze artykuł pod kątem doznanej przez Klienta kontuzji. Leczenie tępych urazów, takich jak urazy związane z uprawianiem sportów, zazwyczaj trwa do dwóch tygodni. Maść na stłuczenia nie może być nakładana na zranioną skórę, błony śluzowe i oczy.

Maść na opuchliznę i krwiaki

Przy wyborze maści warto kierować się właściwościami preparatu i jego ceną. Maść na siniaki i krwiaki może zawierać substancje należące do niesteroidowych leków przeciwzapalnych, które łagodzą występujące stany zapalne i pozwalają odpocząć od dolegliwości bólowych. Często ma konsystencję lekko wchłaniającego się żelu. Niektóre wykazują właściwości rozgrzewające lub chłodzące, kojące skórę i sprawiające, że ból od razu staje się mniej dokuczliwy. Substancje takie jak etofenamat zmniejszają uwalnianie histaminy i stabilizują błony komórkowe. Olej z konopi natomiast doskonale sprawdza się przy masowaniu mięśni, ścięgien i stawów. Każdy produkt został starannie opisany w katalogu. Najlepsza maść na stłuczenia i opuchliznę jest skuteczna, a zarazem delikatna w działaniu. Może być stosowana u osób w różnym wieku. Wystarczy odpowiednio dobrać ilość preparatu.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.