Compare Products

  • You have no items to compare.

Preparaty bez recepty dla diabetyków

Średnia ocena: 4.0 (80%) Na podstawie: 22 ocen

Aktywne filtry

Jedną z coraz częściej rozpoznawanych chorób u osób w różnym wieku jest cukrzyca. Jest to schorzenie metaboliczne charakteryzujące się wysokim stężeniem glukozy we krwi, które najczęściej jest rezultatem nieprawidłowego wydzielania lub działania insuliny. Z myślą o osobach zmagających się z tą przypadłością ofertę naszej apteki internetowej rozszerzyliśmy o szeroką gamę preparatów bez recepty dla diabetyków. Są to produkty w formie tabletek, kapsułek, saszetek oraz płynów, które nie tylko regulują poziom cukru we krwi, ale także pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, wpływając na aktywność insuliny. Dostępne w tej kategorii wyroby wspierają właściwe funkcjonowanie trzustki, organu wytwarzającego hormony regulujące poziom glukozy oraz odpowiedzialnego za dostarczanie do jelita cienkiego enzymów ułatwiających trawienie spożywanych pokarmów.

Tabletki i kapsułki dla diabetyków

Osobom poszukującym produktów pozwalających w naturalny i bezpieczny sposób obniżyć poziom cukru we krwi możemy zaproponować duży wybór preparatów dostępnych bez recepty dla diabetyków. Prezentowane w tej kategorii tabletki oraz kapsułki zawierają w swoim składzie starannie dobrane związki aktywne, które skutecznie stabilizują stężenie glukozy, wykazując korzystny wpływ na poziom homocysteiny oraz chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym. W recepturach oferowanych środków znalazły się między innymi takie składniki jak wyciąg z morwy białej, witaminy z grupy B, chrom, ekstrakt z liści gurmaru oraz cynk. Substancje te przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru, wpływając na właściwą budowę i funkcję naczyń krwionośnych, a także wspierając odpowiednie funkcjonowanie gospodarki węglowodanowej organizmu. Tabletki oraz kapsułki bez recepty dla diabetyków bardzo często zawierają w swoich recepturach także witaminy C i E, które są znane z właściwości antyoksydacyjnych. U osób z cukrzycą witaminy te przeciwdziałają niebezpiecznym powikłaniom naczyniowym, takim jak niewydolność nerek, zaburzenia widzenia czy zawał serca.

Kapsułki i saszetki dla diabetyków

Poza szeroką gamą tabletek w ofercie naszej apteki internetowej znalazły się także kapsułki i saszetki dla diabetyków. Tego rodzaju preparaty bez recepty są przeznaczone do przyjmowania doustnego, mogąc stanowić pierwszą pomoc w hipoglikemii. Oznacza to, że można ich użyć w każdej sytuacji, kiedy mamy do czynienia z gwałtownym spadkiem poziomu cukru we krwi, ratując tym samym życie chorego. W zakres naszego asortymentu wchodzi zarówno glukoza płynna w postaci żelu, jak i w formie proszku do sporządzania roztworu doustnego, którą można stosować także w stanach niedoboru węglowodanów czy wyczerpania fizycznego. Dopełnieniem przygotowanej przez nas oferty jest szeroka gama kosmetyków dla diabetyków, które są przeznaczone do skóry atopowej, nadmiernie przesuszonej i wymagającej intensywnego nawilżenia. Produkty te zapobiegają podrażnieniom, przywracając naskórkowi odpowiedni poziom pH i odbudowując jego naturalną barierę  ochronną.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.