Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 365,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.
Tabletki na pamięć i koncentrację | Leki bez recepty na koncentrację i pamięć | Apteka internetowa Puls

Preparaty wspomagające pamięć

Średnia ocena: 4.1 (82%) Na podstawie: 21 ocen

Dostępne 103 produkty

Pokazano 1-15 z 103 pozycji

Aktywne filtry

Z myślą o wszystkich osobach poszukujących produktów wspomagających prawidłową pracę umysłu w ofercie naszej apteki internetowej przygotowaliśmy duży wybór leków na pamięć i koncentrację. Są to preparaty dostępne bez recepty, które doskonale sprawdzają się do stosowania zwłaszcza podczas wytężonej pracy i w okresie intensywnej nauki. Dzięki kompleksowym zestawom witamin, minerałów oraz wyciągów z roślin wspierają utrzymanie witalności i należytej sprawności umysłowej, jednocześnie pomagając w zmniejszeniu uczucia znużenia i zmęczenia fizycznego. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim leki w formie tabletek do przyjmowania doustnego, które mogą być podawane nie tylko dzieciom i młodzieży, ale także osobom starszym, w szczególności tym zmagającym się z osłabioną pamięcią i z obniżonymi funkcjami poznawczymi. Zawarte w nich składniki aktywne stymulują prawidłowe funkcjonowanie mózgu, dodatkowo rozszerzając naczynia krwionośne i przeciwdziałając agregacji płytek krwi.

Tabletki i kapsułki na pamięć

Na efektywność pracy układu nerwowego wpływa wiele różnorodnych czynników. Zalicza się do nich przede wszystkim właściwie zbilansowana dieta, w której nie powinno brakować witamin, minerałów, aminokwasów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3. Chcąc uzupełnić jadłospis w niezbędne składniki odżywcze dla mózgu, można sięgnąć po dostępne w tej kategorii tabletki na pamięć i koncentrację. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór suplementów diety oraz leków bez recepty, które zostały opracowane w ten sposób, aby korzystnie wpływać na ukrwienie komórek nerwowych, poprawiając pracę umysłu oraz zdolności intelektualne. Zawarte w nich związki wykazują także działanie antyoksydacyjne, chroniąc neurony przed niekorzystnym oddziaływaniem wolnych rodników. Tabletki na koncentrację i pamięć bazują między innymi na takich związkach jak ekstrakt z miłorzębu japońskiego, wyciąg z owoców głogu, olej z nasion guarany, ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, witaminy z grupy B oraz witamina E. Substancje te usprawniają krążenie i zaopatrzenie mózgu w tlen, poprawiając przepływ mózgowy oraz zapobiegając osłabieniu sprawności umysłowej.

Preparaty i leki bez recepty na koncentrację

Na pogorszenie pamięci i obniżenie zdolności intelektualnych może mieć wpływ nie tylko prowadzony styl życia, ale także niedobór niektórych składników w diecie. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu wydolności umysłowej na odpowiednio wysokim poziomie, z pomocą przyjdą Ci leki na koncentrację bez recepty, które znajdziesz w ofercie naszej apteki. Zawarte w ich recepturach witaminy, minerały oraz standaryzowane wyciągi roślinne wykazują korzystny wpływ na czynności ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, stymulując prawidłowe funkcjonowanie mózgu i wspierając zachowanie pamięci. Większość leków dostępnych w tej kategorii może być stosowana nie tylko podczas osłabienia sprawności umysłowej, ale również w przypadku stanów stresowych, bezsenności, objawów niedoboru witamin z grupy B, pobudzenia nerwowego oraz stanów wyczerpania psychicznego.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.