Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Vita Buerlecithin, płyn doustny, 1000 ml

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 11 ocen
PRODUKT DOSTĘPNY

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

DZIAŁANIE:

zawierający lecytynę naturalnego pochodzenia oraz zestaw witamin Vita Buerlecithin to kompleksowy preparat w formie płynu przeznaczonego do przyjmowania doustnego, który został opracowany z myślą o osobach dojrzałych. Znajdujące się w jego składzie związki czynne uzupełniają niedobory witamin z grupy B, poprawiają sen, a także wspomagają ogólną kondycję organizmu. Ten roślinny lek na wzmocnienie i pamięć bazuje na wysokiej dawce lecytyny, która jest ważnym składnikiem budulcowym komórek. Substancja ta stymuluje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, usprawnia procesy myślowe oraz ma korzystny wpływ na przyswajanie witamin przez organizm.

Środek wzmacniający Vita Buerlecithin

WSKAZANIA:

poprawiający pamięć i koncentrację preparat Vita Buerlecithin jest przeznaczony do stosowania u osób w podeszłym wieku. Jego przyjmowanie zaleca się w szczególności przy osłabieniu procesów myślowych, stanach stresowych, nadpobudliwości, a także w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Jako środek zawierający witaminy i lecytynę dobrze sprawdzi się także jako lek na wzmocnienie w trakcie rekonwalescencji po przebytej chorobie. Vita Buerlecithin można też stosować zapobiegawczo i profilaktycznie w miażdżycy naczyń oraz przy podwyższonym poziomie cholesterolu we krwi.

Vita Buerlecithin dla seniora

POJEMNOŚĆ: 1000ml

SKŁAD:

lecytyna sojowa, witamina B2, witamina B6, witamina B12, sodowy D-pantotenian, amid kwasu nikotynowego, etanol 96%, sacharoza, sodu cytrynian dwuwodny, potasu sorbinian, sodu wersenian, aromat kawowy, czerwień koszenilowa, sodu wodorotlenek, mannitol, woda oczyszczona. 100 ml produktu zawiera 10,4 g lecytyny sojowej (roślinny kompleks fosfolipidowy zawierający m.in. biologicznie czynne składniki: fosfatydylocholinę, kefalinę i inozytofosfatyd), 4,8 mg witaminy B2 (w postaci soli sodowej anu ryboflawiny), 3,5 mg witaminy B6 (w postaci owodorku pirydoksyny), 2,5 µg witaminy B12 (cyjanokobalaminy), 20 mg sodowego D-pantotenianu i 35 mg amidu kwasu nikotynowego.

DAWKOWANIE:

zalecana dawka Vita Buerlecithin dla osób dorosłych oraz dla dzieci powyżej dwunastu lat wynosi 20 ml maksymalnie trzy razy na dobę. Nie należy przekraczać rekomendowanej dziennej porcji do spożycia. Dawkę można zwiększyć w stanach znacznego osłabienia organizmu. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania produktu należy zwrócić się o pomoc do lekarza lub farmaceuty.

OSTRZEŻENIA:

Vita Buerlecithin jest preparatem przeznaczonym wyłącznie dla osób dorosłych oraz dla dzieci powyżej dwunastego roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Środek nie jest zalecany dla osób, u których zdiagnozowano zespół antyfosfolipidowy. Po otwarciu przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci w temperaturze nieprzekraczającej 25 stopni Celsjusza. Nie stosować po upływie terminu ważności, który znajduje się na etykiecie.

Szczegóły Produktu

2022
11 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Płyn
Opakowanie
1 l (butelka)
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.