Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 233,00 zł

Compare Products

  • You have no items to compare.

Ciśnieniomierze – aparaty do pomiaru ciśnienia

Średnia ocena: 4.5 (90%) Na podstawie: 16 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls znajdują się ciśnieniomierze. Są to wyroby medyczne przeznaczone do mierzenia ciśnienia krwi w warunkach domowych, w podróży, a także w gabinetach lekarskich. Urządzenia charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru, która została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi.

Naramienne ciśnieniomierze elektryczne

Regularny pomiar ciśnienia stanowi jeden z kluczowych elementów profilaktyki nadciśnienia tętniczego. Wykonanie badania za pomocą ciśnieniomierza elektronicznego jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy założenie mankietu i wciśnięcie jednego przycisku, by już po chwili uzyskać czytelny wynik. Przed testem należy unikać palenia tytoniu i nadmiernej aktywności fizycznej.

Miej zdrowie pod kontrolą!

Wyroby medyczne umożliwiające mierzenie ciśnienia, które udostępnia nasza apteka internetowa, są niezwykle precyzyjne oraz bardzo łatwe w użyciu. Mogą z nich korzystać nie tylko osoby zdrowe. Ciśnieniomierz elektryczny stanowi nieodzowną pomoc w przypadku pacjentów cierpiących na arytmię czy zaburzenia krążenia.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.