Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 235,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Inhalatory

Średnia ocena: 4.7 (94%) Na podstawie: 20 ocen

Aktywne filtry

Terapie inhalacyjne stanowią niezwykle istotny element leczenia schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych. W ten sposób można nie tylko nawilżyć narządy umożliwiające organizmowi oddychanie, ale także precyzyjnie dostarczyć środek farmakologiczny w odpowiedniej dawce. Dlatego ofertę naszej apteki internetowej rozszerzyliśmy o inhalatory przeznaczone do użytku domowego, które charakteryzują się kompaktowymi konstrukcjami oraz prostą obsługą. Są to przyrządy przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które umożliwiają leczenie całej rodziny. Przenośny inhalator sprawdzi się między innymi przy takich chorobach jak nawracające zapalenie oskrzeli, stany zapalne i alergiczne nosa oraz gardła, zapalenie zatok, astma, a także w stanach po zapaleniach płuc.

Nebulizatory

Przeznaczony do rozpylania płynów oraz płynnych form leków (aerozoli) nebulizator stanowi kompletny zestaw do łagodzenia objawów towarzyszących chorobom układu oddechowego. W ofercie naszej apteki można znaleźć między innymi urządzenia pneumatyczno-tłokowe, w których skład wchodzą kompresory z możliwością nieprzerwanej bezawaryjnej pracy. Każdy tego rodzaju system nebulizacji jest dostępny w zestawie z maseczką, ustnikiem oraz końcówką do nosa. Terapie przy użyciu inhalatora można przeprowadzać o dowolnej porze dnia. Nie zaleca się wykonywania ich jedynie nocą, gdyż nie przyniosą pożądanego rezultatu.

Inhalatory dla dzieci

Poza szeroką gamą nebulizatorów dla dorosłych w ofercie naszej apteki można również znaleźć urządzenia dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników. Inhalatory dla dzieci zostały zaprojektowane i wykonane w ten sposób, aby uczynić zabieg przyjemnym dla malucha, przy równoczesnym zapewnieniu wszystkich standardów jakości oraz bezpieczeństwa. W asortymencie mamy modele dostarczone wyłącznie przez znane i cenione na rynku farmaceutycznym marki takie jak NOVAMED oraz  MICROLIFE. Kompleksowe wyposażenie stanowi gwarancję wysokiej efektywności każdej terapii z wykorzystaniem leków w formie płynów i aerozoli.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.