Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 43,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na zapalenie ucha

Średnia ocena: 4.8 (96%) Na podstawie: 19 ocen

Aktywne filtry

Jednym z częstych powodów bólu ucha jest rozwój stanu zapalnego. Apteka internetowa posiada w ofercie tej kategorii preparaty w postaci kropli do stosowania miejscowego. Leki te aplikuje się doraźnie w razie wystąpienia takich objawów jak ból czy pieczenie.

Główną przyczyną infekcji są drobnoustroje, w tym grzyby i bakterie rozwijające się na przykład po wizycie na basenie. W wielu przypadkach do minimalizowania dyskomfortu nie wystarczą jedynie tabletki przeciwbólowe z paracetamolem czy ibuprofenem.

Zwalcz zapalenie ucha i zapomnij o bólu!

W infekcjach i stanach zapalnych ucha ważne jest szybkie działanie. W tych wypadkach stosuje się często lek zawierający substancje przeciwzapalne jak na przykład salicylan choliny, dodatkowo zmniejszający ból.

W aptece internetowej dostępne są także krople ze składnikami przeciwgrzybiczymi pomocne w infekcjach wywołanych tymi drobnoustrojami oraz wyroby oparte o naturalne olejki. Stan zapalny może nieść ze sobą poważne konsekwencje, dlatego też, jeżeli wybrany preparat nie pomaga, warto skonsultować się z lekarzem, który przepisze odpowiednie tabletki lub krople.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.