Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 68,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na ząbkowanie bez recepty

Średnia ocena: 4.4 (88%) Na podstawie: 20 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls znalazły się leki przeznaczone do stosowania u niemowląt w przypadku bolesnego ząbkowania. Są to żele, maści i roztwory doustne o działaniu przeciwzapalnym oraz przeciwbólowym. Znajdujące się w nich substancje czynne skutecznie uśmierzają nieprzyjemne objawy związane z wyrzynaniem się zębów.

Żele i maści na ząbkowanie u niemowląt

Proces pojawiania się pierwszych ząbków u wielu dzieci jest bolesny. W takiej sytuacji można zastosować żel lub maść na ząbkowanie, która zmniejszy dyskomfort i ograniczy powstawanie stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej. Środki te dzięki zawartości olejków i wyciągów z roślin przynoszą ukojenie w bólu, działając odświeżająco oraz delikatnie znieczulająco.

Preparat na bolesne ząbkowanie

W złagodzeniu objawów towarzyszących wyrzynaniu się zębów można też zastosować spray. Taki lek na bolesne ząbkowanie jest łatwy w aplikacji, a zawarte w jego składzie związki aktywne dodatkowo działają antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Aerozole mają wygodne aplikatory, które umożliwiają dozowanie preparatu we wszystkich miejscach w jamie ustnej.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.