Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Oktaseptal, aerozol na skórę, 30 ml

6,20 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 7 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Oktaseptal to produkt leczniczy stosowany przy odkażeniach ran i skóry.

POJEMNOŚĆ:  30 ml

DZIAŁANIE:
Antyseptyczne.

WSKAZANIA:
Do stosowania na niezbyt rozległe rany i do wielokrotnego krótkotrwałego leczenia antyseptycznego w obrębie błon śluzowych i sąsiednich tkanek przed procedurami diagnostycznymi oraz przed i po niedużych zabiegach operacyjnych (w ginekologii, urologii, proktologii, dermatologii, geriatrii, wenerologii, położnictwie, stomatologii).

DAWKOWANIE:
Płyn jest zalecany do stosowania w postaci nierozcieńczonej. Dezynfekcja skóry i błon śluzowych: po dokładnym zwilżeniu lekiem skóry lub błon śluzowych odczekaj minimum 1 minutę. Dezynfekcja jamy ustnej: jamę ustną płucz ilością 20 ml leku przez 20 sekund. Leczenie drobnych ran oparzeniowych lub ran powstałych w przebiegu chorób układowych (cukrzyca, miażdzyca itp.): lek należy stosować w postaci przymoczek (jałowe gaziki nasączone lekiem), gaziki należy zmieniać raz lub dwa razy na dobę. Pielęgnacja ran i szwów pooperacyjnych: jałowy gazik nasączyć lekiem i przemywać na zewnątrz od środka rany (a nie odwrotnie). Wspomagająco w leczeniu grzybic skóry, także grzybicy międzypalcowej stóp: lek rozpylaj na chore powierzchnie skóry rano i wieczorem przez 14 dni.

SKŁAD:
100g roztworu zawiera substancje czynne: 0,10g oktenidyny dichlorowodorku i 2,00g fenoksyetanolu oraz substancje pomocnicze: glicerol 85%, sodu D-glukonian, betaina kokamidopropylowa 30%, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona.

       

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23472
4 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Płyn
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.