Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Naproxen żel 0,012 g/g 50 g

4,77 zł
Brutto

Lek Naproxen stosowany miejscowo - jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w bólach mięśniowych i bólach stawów, 

Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 10 ocen

Lek Naproxen przeznaczony do stosowania na skórę

POJEMNOŚĆ: 50g

DZIAŁANIE:

Lek Naproxen przeciwbólowe, przeciwzapalne. Lewomentol wywołuje na skórze uczucie chłodu i działa miejscowo znieczulająco, powoduje miejscowe rozszerzenia naczyń krwionośnych i ułatwia przenikanie naproksenu do zmienionych chorobowo tkanek.

WSKAZANIA:

Lek Naproxen stosuje się miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie w bólach mięśni i stawów. W chorobie zwyrodnieniowej stawów, w urazach tkanek miękkich oraz stawów i ścięgien.

DAWKOWANIE:

Lek Naproxen należy nakładać 4-5 razy na dobę na bolące miejsce i delikatnie wmasowywać.

SKŁAD:

1g żelu zawiera: substancję czynną: naproksen sodowy 12mg oraz substancje pomocnicze: karbomer 5984, sodu wodorotlenek 30%, lewomentol, chloralu wodzian, glikol propylenowy, metylu parahydroksybenzoesan, woda oczyszczona.

OSTRZEŻENIA:

uczulenie na którykolwiek ze składników leku, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat, choroba wrzodowa żołądka, skaza krwotoczna, nie stosować na błony śluzowe i do oczu, nie stosować na uszkodzoną skórę, w okresie leczenia oraz 2 tygodnie po zakończeniu leczenia należy unikać bezpośredniego światła słonecznego, ciąża, laktacja.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

20066

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Żel
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.