- Suplement diety
Ibuprom Sprint Caps Ibuprofen 200 mg, 10 kapsułek
- OTC
- Kapsułki
- US PHARMACIA SP. Z O.O.
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
- OTC
- 30-11-2026
Ibuprom Sprint Caps to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.
POJEMNOŚĆ: 10 kapsułek
DZIAŁANIE:
Ibuprom Sprint Caps jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
WSKAZANIA:
Lek Ibuprom Sprint Caps jest wskazany do krótkotrwałego stosowania w dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Bolesne miesiączkowanie. Gorączka (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
DAWKOWANIE:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 do 2 kapsułek doustnie co 4 godziny po posiłkach.
SKŁAD:
Substancją czynną leku jest ibuprofen (Ibuprofenum), 1 kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze: Skład rdzenia kapsułki: Makrogol 600, potasu wodorotlenek, woda oczyszczona, Skład otoczki kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, błękit patentowy V (E 131).
OSTRZEŻENIA:
Lek Ibuprom Sprint Caps zawiera sorbitol, który jest źródłem fruktozy. Pacjent, u którego wcześniej stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów powinien skonsultować z lekarzem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Napisz opinię
Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*
Karta niestandardowa produktu
Więcej o produkcie
Powiązane wpisy
Leki przeciwbólowe dla dzieci - jak bezpiecznie je stosować?
Dzieci podobnie jak dorośli odczuwają ból, który nieleczony może prowadzić do niepożądanych skutków i powikłań. Ból i gorączka...
Jak wybrać pastylki ziołowe na ból gardła?
Ból gardła to jedna z najczęściej pojawiających się dolegliwości szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Gardło jest umięśnioną...
Ból ucha u dorosłych – przyczyny i leczenie
Ból ucha u dorosłych to często spotykana przypadłość, której nie należy lekceważyć. Jeśli w porę nie podejmiemy stosownego...
Ból nerek – przyczyny i leczenie
Okolice lędźwiowe stają się mocno wyczuwalne, gdy pojawia się ból nerek. Jego zasięgiem objęta jest też jama brzuszna. Ból...
Jakie leki pomagają w łagodzeniu bólu brzucha po jedzeniu?
Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że po zjedzeniu pysznego posiłku pojawił się u Ciebie ból brzucha? To dość powszechny problem,...
Ból mięśni i stawów - łagodzenie bólu pourazowego
Mięśnie i stawy zapewniają nam mobilność. Dzięki ich skoordynowanej pracy możemy swobodnie się poruszać i uprawiać różnego...
Ból kręgosłupa i pleców jakie leki przeciwbólowe wybrać?
Ból kręgosłupa i pleców jest jedną z najczęściej dotykających nas przypadłości. Kręgosłup jest odpowiedzialny za prawidłową...
Jak radzić sobie z bólem gardła?
Ból gardła stanowi niezwykle uciążliwą dolegliwość. Nierzadko zdarza się, że utrudnia mówienie, połykanie pokarmów i spanie....
Najlepsze tabletki na ból głowy. TOP 10 – ranking
Ból głowy potrafi skutecznie zepsuć nawet najpiękniejszy dzień. Kiedy ból staje się nie do zniesienia, sięgamy po sprawdzone...
Jakie tabletki na ból głowy wybrać?
Statystyki wskazują na to, że ból głowy stanowi dość powszechny problem. Szacuje się, że dotyka zdecydowaną większość Polaków,...