Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Ibuprom Sport, spray, Ibuprofen , 50 g

16,97 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 8 ocen

Produkty powiązane

POJEMNOŚĆ:  50 g

 

DZIAŁANIE:

Przeciwbólowe i przeciwzapalne.

WSKAZANIA:

Miejscowe leczenie bólów mięśni, leczenie bólów w przebiegu zwyrodnieniowych chorób stawów obwodowych i kręgosłupa. Leczenie zmian zapalnych tkanek okołostawowych (np. klatek maziowych, ścięgien, pochewek ścięgnistych, więzadeł i torebek stawowych), leczenie bolesnej sztywności barku, bólów okolicy lędźwiowej kręgosłupa, zmian pourazowych związanych z uprawnianiem sportu lub powypadkowych (np. stłuczeń, skręceń).

DAWKOWANIE:

Stosuje się na skórę pasek żelu o długości 4-10cm (2g do 5g żelu co odpowiada 100mg do 250mg ibuprofenu) i wciera 3 do 4 razy na dobę. W razie konieczności można lek stosować częściej jednak nie częściej niż co 4 godziny.

SKŁAD:

100g żelu zawiera: substancję czynną: 5g ibuprofenu oraz substancje pomocnicze: etanol 96%, alkohol izopropylowy, hydroksyetyloceluloza, lewomentol, aromat Reflex 12122 (metylu salicylan), glikolu dietylenowego monoetylowy eter, makrogologlicerydów kaprylokaproniany (Makrogol 400), glicerol, sodu wodorotlenek (10% roztwór wodny), woda oczyszczona.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

24423
2 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Aerozol
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.