Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Helicid Control, 10 mg, 28 kapsułek

Cena: 12,53 zł
Brutto

Helicid Control to produkt leczniczy, który zmniejsza ilość produkowanego w żołądku kwasu solnego. Lek do stosowania w przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego (zgagi, zarzucania kwaśnej treści żołądkowej do przełyku, uczucia palącego bólu w przełyku, kwaśnego posmaku w ustach).

Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 4 ocen

Produkty powiązane

POJEMNOŚĆ: 28 kapsułek

DZIAŁANIE: 

Helicid zawiera omeprazol, który należy do tzw. inhibitorów pompy protonowej. Leki z tej grupy zmniejszają ilość wydzielanego kwasu solnego w żołądku. Omeprazol działa w komórkach okładzinowych błony śluzowej żołądka hamując odwracalnie aktywność pompy protonowej.

WSKAZANIA:

Objawowe leczenie refluksu żołądkowo-przełykowego (zgaga, zarzucanie kwaśnej treści żołądkowej do przełyku).

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

-Lek do stosowania doustnego.

-Kapsułki mogą być przyjmowane z posiłkiem lub na czczo.

-Zaleca się przyjmować lek rano.

-Kapsułek nie wolno żuć ani kruszyć. Warunkowo kapsułki można otworzyć jeśli występuje problem z połykaniem. Nie wolno jednak gryźć peletek, które znajdują się w kapsułce.

-Dorośli: zwykle stosuje się 2 kapsułki (2 x 10 mg) raz na dobę, przez 14 dni.

SKŁAD:

Substancją czynną jest: omeprazol (Omeprazolum).

1 kapsułka dojelitowa zawiera 10 mg omeprazolu.

Substancje pomocnicze: sacharoza ziarenka, laktoza bezwodna, hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, sodu laurylosiarczan, disodu fosforan dwunastowodny, makrogol 6000, talk, kwasu metakrylowego-etylu akrylanu kopolimer (1:1); skład otoczki: żelaza tlenek czarny, żelaza tlenek czerwony, tytanu dwutlenek, żelaza tlenek żółty, żelatyna.

OSTRZEŻENIA:

Nie stosować:

-w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną - omeprazol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku,

-jeśli w przeszłości wystąpiła nadwrażliwość na inne leki z grupy inhibitorów pompy protonowej jak np. lanzoprazol, ezomeprazol, pantoprazol czy rabeprazol,

-jeśli pacjent przyjmuje nelfinawir.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

ZENTIVA A.S.
5805

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Kapsułki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.