Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Laremid, 2 mg, tabletki, 10 szt.

7,75 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 9 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  • Wyrób medyczny inny
  • Plastry
Katar
AROMACTIV Plastry 5 szt.
10,63 zł

Laremid to produkt leczniczy do stosowania w objawowym leczeniu biegunki.

POJEMNOŚĆ:  10 szt.

DZIAŁANIE:

Laremid wykazuje działanie przeciwbiegunkowe m.in. poprzez hamowanie propulsywnej perystaltyki, wydłuża czas pasażu jelitowego, zwiększa wchłanianie wody i elektrolitów.

WSKAZANIA:

Objawowe leczenie ostrej i przewlekłej biegunki, w przetoce jelita krętego w celu zmniejszenia liczby i objętości stolców oraz zwiększenia ich konsystencji.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. Dorośli i dzieci w wieku 6 lat i powyżej: Ostra biegunka: początkowa dawka - 2 tabletki dla dorosłych i 1 tabletka dla dzieci, następnie 1 tabletka po każdym kolejnym wolnym stolcu. Przewlekła biegunka: początkowa dawka - 2 tabletki dla dorosłych i 1 tabletka dla dzieci; tę początkową dawkę należy zmodyfikować aż do momentu uzyskania od 1 do 2 normalnych stolców na dobę, co zazwyczaj osiąga się poprzez stosowanie dawki podtrzymującej wynoszącej od 1 do 6 tabletek (od 2 do 12 mg) na dobę. Dawka maksymalna wynosi 8 tabletek na dobę dla dorosłych, u dzieci musi być dostosowana do masy ciała (3 tabletki/20 kg mc./dobę). U osób w podeszłym wieku i z zaburzeniami czynności nerek nie jest konieczna zmiana dawkowania.

SKŁAD:

Substancją czynną jest: chlorowodorek loperamidu. 1 tabletka zawiera 2 mg loperamidu chlorowodorku (Loperamidi hydrochloridum). Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, powidon K-25, kwas stearynowy.

OSTRZEŻENIA:

Lek zawiera laktozę - w przypadku wcześniejszego stwierdzenia u pacjenta nietolerancji niektórych cukrów należy przed przyjęciem leku skonsultować się z lekarzem. Leczenie Laremidem jest wyłącznie leczeniem objawowym. U pacjentów przyjmujących zbyt duże dawki loperamidu zaobserwowano występowanie ciężkich zaburzeń pracy serca. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci . Lek przechowywać w temperaturze pokojowej.

 

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

7093
6 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.