Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Bioprazol Bio Max, 14 kapsułek

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 4 ocen
11,16 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Leczenie zgagi i zarzucania treści żołądkowej.

POJEMNOŚĆ:  14 kapsułek dojelitowych

DZIAŁANIE:

Bioprazol Bio Max w postaci kapsułek do jelitowych, twardych zawiera substancję czynną o nazwie omeprazol. Należy on do grupy leków określanych mianem „inhibitorów pompy protonowej. Ich działanie polega na zmniejszaniu ilości kwasu solnego wydzielanego w żołądku.

WSKAZANIA:

Bioprazol Bio Max jest stosowany u pacjentów dorosłych w krótkotrwałym leczeniu objawów refluksu żołądkowo-przełykowego (np. zgaga i zarzucanie kwaśnej treści żołądkowej - kwaśnego odbijania).

DAWKOWANIE:

Zwykle stosowana dawka : 1 kapsułka 20 mg raz na dobę przez 14 dni. Kapsułki przyjmować przed jedzeniem na czczo. Kapsułki połykać w całości (nie wolno rozkruszać, żuć) popijając szklanką wody.

Jeśli pacjent ma problemy z połknięciem kapsułki należy : otworzyć kapsułkę i jej zawartość rozpuścić w wodzie niegazowanej lub wymieszać z dowolnym kwaśnym sokiem owocowym (np. jabłkowym, pomarańczowym i ananasowym) lub z musem jabłkowym. Spożyć do 30 minut po sporządzeniu.

W celu ustąpienia objawów może być konieczne stosowanie tabletek przez 2-3 kolejne dni.

SKŁAD:
Substancja czynna: omeprazol. Jedna kapsułka twarda dojelitowa, zawiera 20 mg omeprazolu.

Pozostałe składniki:

zawartość kapsułki: sacharoza, ziarenka; laktoza bezwodna, hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, sodu laurylosiarczan, disodu fosforan dwunastowodny, hypromelozy ftalan, dietylu ftalan.

Osłonka kapsułki: żelatyna, indygotyna (E132), żółcień chinolinowa (E104)

OSTRZEŻENIA: 

Bioprazol Bio Max może powodować utajenie objawów innych chorób.

Pacjenci nie powinni przyjmować omeprazolu zapobiegawczo.

Jeśli u pacjenta wystąpiła wysypka skórna, zwłaszcza w miejscach narażonych na działanie promieni słonecznych, należy jak najszybciej powiedzieć o tym lekarzowi, ponieważ konieczne może być przerwanie stosowania leku Bioprazol Bio Max.

Bioprazol Bio Max zawiera sacharozę i laktozę bezwodną, jeśli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektorych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

  

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

17674
17 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Kapsułki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.