Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Bioprazol Bio Max, 14 kapsułek

10,35 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 4 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Leczenie zgagi i zarzucania treści żołądkowej.

POJEMNOŚĆ:  14 kapsułek dojelitowych

DZIAŁANIE:

Bioprazol Bio Max w postaci kapsułek do jelitowych, twardych zawiera substancję czynną o nazwie omeprazol. Należy on do grupy leków określanych mianem „inhibitorów pompy protonowej. Ich działanie polega na zmniejszaniu ilości kwasu solnego wydzielanego w żołądku.

WSKAZANIA:

Bioprazol Bio Max jest stosowany u pacjentów dorosłych w krótkotrwałym leczeniu objawów refluksu żołądkowo-przełykowego (np. zgaga i zarzucanie kwaśnej treści żołądkowej - kwaśnego odbijania).

DAWKOWANIE:

Zwykle stosowana dawka : 1 kapsułka 20 mg raz na dobę przez 14 dni. Kapsułki przyjmować przed jedzeniem na czczo. Kapsułki połykać w całości (nie wolno rozkruszać, żuć) popijając szklanką wody.

Jeśli pacjent ma problemy z połknięciem kapsułki należy : otworzyć kapsułkę i jej zawartość rozpuścić w wodzie niegazowanej lub wymieszać z dowolnym kwaśnym sokiem owocowym (np. jabłkowym, pomarańczowym i ananasowym) lub z musem jabłkowym. Spożyć do 30 minut po sporządzeniu.

W celu ustąpienia objawów może być konieczne stosowanie tabletek przez 2-3 kolejne dni.

SKŁAD:
Substancja czynna: omeprazol. Jedna kapsułka twarda dojelitowa, zawiera 20 mg omeprazolu.

Pozostałe składniki:

zawartość kapsułki: sacharoza, ziarenka; laktoza bezwodna, hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, sodu laurylosiarczan, disodu fosforan dwunastowodny, hypromelozy ftalan, dietylu ftalan.

Osłonka kapsułki: żelatyna, indygotyna (E132), żółcień chinolinowa (E104)

OSTRZEŻENIA: 

Bioprazol Bio Max może powodować utajenie objawów innych chorób.

Pacjenci nie powinni przyjmować omeprazolu zapobiegawczo.

Jeśli u pacjenta wystąpiła wysypka skórna, zwłaszcza w miejscach narażonych na działanie promieni słonecznych, należy jak najszybciej powiedzieć o tym lekarzowi, ponieważ konieczne może być przerwanie stosowania leku Bioprazol Bio Max.

Bioprazol Bio Max zawiera sacharozę i laktozę bezwodną, jeśli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektorych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

  

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

17674
6 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Kapsułki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.