Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

ESOXX ONE, terapia refluksu żołądkowo-przełykowego, 14 saszetek

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 5 ocen
42,61 zł
Brutto

ESOXX ONE to wyrób medyczny o działaniu miejscowo-osłaniającym,  stosowany w celu złagodzenia objawów związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym, do których należą: zgaga, ból w nadbrzuszu, zarzucanie treści żołądkowej do przełyku, kaszel podrażnieniowy, dysfonia (chrypka). Esoxx One dostępny jest w formie płynu w wygodnych do stosowania jednodawkowych saszetkach.*

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Z tym produktem pacjenci kupili również

  • Wyrób medyczny leczniczy
Wrzody żołądka, zgaga, refluks
Neobianacid 45 tabletek do ssania
41,98 zł

Esoxx One, saszetki jednodawkowe - wyrób medyczny przeznaczony do terapii refluksu żołądkowo-przełykowego. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

POJEMNOŚĆ: 

14 saszetek jednodawkowych po 10 ml

DZIAŁANIE:

Preparat Esoxx One charakteryzuje się miejscowym działaniem osłaniającym powierzchnię błony śluzowej przełyku, co pozwala na szybkie złagodzenie objawów związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym. Esoxx One tworzy długotrwały film ochronny na powierzchni śluzówki przełyku, odpowiednio nawilża i nawadnia śluzówkę oraz aktywnie zastępuje upośledzone mechanizmy ochronne.  

Swoje właściwości Esoxx One zawdzięcza odpowiedniemu połączeniu kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, które ze względu na swój oryginalny i innowacyjny mechanizm działania chronią błonę śluzową przełyku. Preparat Esoxx One zawiera także poloxamer 407 - składnik o wysokiej zdolności przylegania do błony śluzowej przełyku. Dzięki niemu kwas hialuronowy i siarczan chondroityny dłużej powlekają śluzówkę, chroniąc ją przed działaniem kwasu solnego wytwarzanego w żołądku. Siarczan chondroityny ma również działanie wspomagające w procesie gojenia błony śluzowej przełyku. Jak każdy lek, Esoxx One może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Dotychczas nie są znane działania niepożądane, które mógłby powodować wyrób medyczny Esoxx One. Jeśli u pacjenta wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne podczas stosowania preparatu należy niezwłocznie poinformować o tym lekarza.      foliowy przyczynia się do prawidłowego tworzenia komórek krwi, jak również do wzrostu tkanki macierzystej oraz  prawidłowego rozwoju płodu i formowania łożyska. Badania pokazują, że nawet co druga kobieta w Polsce może niedostatecznie metabolizować kwas foliowy 1,2. Oznacza to, że znaczna grupa kobiet mimo spożywania kwasu foliowego może mieć zbyt niski poziom jego aktywnej postaci we krwi. Dlatego źródłami folianów w preparacie FEMIBION® 0 Planowanie ciąży są zarówno kwas foliowy jak i aktywny folian Metafolin® (L-metylofolian wapnia), który jest opatentowaną przez firmę Merck  formą folianu gotową do bezpośredniego wykorzystania przez komórki matki i rozwijającego się dziecka.

WSKAZANIA:

Esoxx One w saszetkach jednodawkowych jest wskazany do stosowania w terapii refluksu żołądkowo-przełykowego. Pozwala na szybkie złagodzenie objawów związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym, takich jak: zgaga, • ból w nadbrzuszu, • zarzucanie treści żołądkowej do przełyku, • kaszel wynikający z podrażnienia błony śluzowej przełyku, • dysfonia, czyli chrypka. Esoxx One stosowany jest w klasycznych objawach refluksu, w refluksie nocnym i w niepowodzeniach leczenia antysekrecyjnego lub zobojętniającego

DAWKOWANIE:

Zalecane dawkowanie preparatu Esoxx One polega na przyjmowaniu 1 pojedynczej saszetki (ESOXXetki) 10 ml po głównych posiłkach i/lub przed snem lub zgodnie z zaleceniami lekarza. W celu zastosowania preparatu należy końcówkę saszetki odciąć nożyczkami lub oderwać w miejscu zaznaczonym przerywaną linią. Syrop można wypić bezpośrednio z saszetki. Syrop nie wymaga rozcieńczania. Nie ma informacji dotyczących wpływu Esoxx One na zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi urządzeń mechanicznych.

SKŁAD:

Kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, poliwinylopirolidon, ksylitol C, benzoesan sodu, sorbinian potasu, aromaty, woda demineralizowana, poloxamer 407.

WAŻNE INFORMACJE: 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Esoxx One jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników wyrobu. W takiej sytuacji należy przerwać leczenie i skontaktować się z lekarzem. Brak jest innych szczególnych przeciwwskazań do stosowania preparatu Esoxx One. Pomimo, że nie są znane działania niepożądane, nie zaleca się stosowania Esoxx One w okresie ciąży lub w pierwszych miesiącach karmienia. W każdym przypadku należy najpierw skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki Esoxx One do spożycia. Jeżeli dolegliwości nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy stosować produktu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

17713
20 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Płyn
Saszetki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.