Najbliższa wysyłka
Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g 10 tabl.
Obecnie brak na stanie
21,29 zł
Brutto
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
- Kosmetyki
Rany i skaleczenia
DICLOTICA CONTUSIO FORTE, żel na stłuczenia, urazy, obrzęki, ukąszenia i oparzenia, żel 75g
10,70 zł
Wrzody żołądka, zgaga, refluks
Rennie Antacidum, 680 mg+80 mg, tabletki do ssania, smak miętowy, 48 szt., zgaga
34,90 zł
Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g
POJEMNOŚĆ: 10 tabl.
WSKAZANIA:
Objawowe dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.
Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 240 mg kwasu askorbinowego (Acidum ascorbicum), bardziej znanego jako witamina C. Kwas acetylosalicylowy jest substancją aktywną o wszechstronnym działaniu, której głównym zadaniem jest hamowanie produkcji prostaglandyn. Te substancje przekaźnikowe zwiększają wrażliwość receptorów bólu. Gdy ich wytwarzanie zostaje zatrzymane, receptory bólu stają się mniej wrażliwe na bodźce, co powoduje złagodzenie uczucia bólu. Zahamowanie produkcji prostaglandyn powoduje również zmniejszenie stanu zapalnego. Dzięki temu Aspirin C wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, jak również przeciwgorączkowe. Lek zwalcza takie objawy przeziębienia i grypy jak:
gorączka
ból głowy
bóle mięśniowe
ból gardła
DAWKOWANIE:
Młodzież powyżej 12 r.ż. wyłącznie na zlecenie lekarza 1 tabletka musująca do max. 3 razy na dobę
Dorośli 1–2 tabletki musujące do max. 8 razy na dobę
W razie potrzeby można przyjąć kolejną dawkę w odstępie 4–8 godzin. Tabletki musujące Aspirin C nie zawierają glutenu ani laktozy.
SKŁAD:
1 tabletka zawiera 400 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) 240 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum)
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
POJEMNOŚĆ: 10 tabl.
WSKAZANIA:
Objawowe dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.
Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 240 mg kwasu askorbinowego (Acidum ascorbicum), bardziej znanego jako witamina C. Kwas acetylosalicylowy jest substancją aktywną o wszechstronnym działaniu, której głównym zadaniem jest hamowanie produkcji prostaglandyn. Te substancje przekaźnikowe zwiększają wrażliwość receptorów bólu. Gdy ich wytwarzanie zostaje zatrzymane, receptory bólu stają się mniej wrażliwe na bodźce, co powoduje złagodzenie uczucia bólu. Zahamowanie produkcji prostaglandyn powoduje również zmniejszenie stanu zapalnego. Dzięki temu Aspirin C wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, jak również przeciwgorączkowe. Lek zwalcza takie objawy przeziębienia i grypy jak:
gorączka
ból głowy
bóle mięśniowe
ból gardła
DAWKOWANIE:
Młodzież powyżej 12 r.ż. wyłącznie na zlecenie lekarza 1 tabletka musująca do max. 3 razy na dobę
Dorośli 1–2 tabletki musujące do max. 8 razy na dobę
W razie potrzeby można przyjąć kolejną dawkę w odstępie 4–8 godzin. Tabletki musujące Aspirin C nie zawierają glutenu ani laktozy.
SKŁAD:
1 tabletka zawiera 400 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) 240 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum)
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Napisz opinię
Dodaj opinię
Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*