Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Saridon, 250 mg+150 mg+50 mg, 20 tabletek

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 5 ocen
Obecnie brak na stanie
17,31 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Saridon to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym do stosowania w bólu różnego pochodzenia (ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy) oraz w gorączce związanej z przeziębieniem.

POJEMNOŚĆ:  20 tabletek 

DZIAŁANIE:

Saridon wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

WSKAZANIA: 

- ból różnego pochodzenia (ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy, ból pooperacyjny, ból   reumatyczny),

- ból i gorączka związane z przeziębieniem i grypą.

DAWKOWANIE: 

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

- Lek do stosowania doustnego.

- Jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni, gorączka dłużej niż 3 dni lub wystąpią dodatkowe objawy, należy skonsultować się z lekarzem.

Dorośli: 1-2 tabletki.

Młodzież w wieku 12-16 lat: 1 tabletka.

Jeśli istnieje konieczność, dawkę można powtórzyć do trzech razy na dobę.

SKŁAD:

Substancjami czynnymi są: paracetamol (Paracetamolum), (Propyphenazonum), kofeina (Coffeinum).

1 tabletka zawiera 250 mg paracetamolu, 150 mg u i 50 mg kofeiny.

Substancje pomocnicze: hypromeloza, celuloza mikrokrysiczna, esma-spreng, skrobia kukurydziana, k, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna.

OSTRZEŻENIA: 

- Długotrwałe stosowanie paracetamolu może prowadzić do niewydolności wątroby, podwyższenia stężenia aminotransferazy alaninowej ALT, a także do uszkodzenia nerek.

- Osoby z niewydolnością nerek powinny mieć dostosowaną dawkę leku przez lekarza.

- W przypadku wystąpienia wysypki, zaczerwienienia czy pęcherzy na skórze, stosowanie leku należy przerwać.

- Leku nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol.

- Długotrwałe stosowanie leków przeciwbólowych może wiązać się z wystąpieniem przewlekłego bólu głowy.

- Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

24183

Arkusz danych

Rodzaj
OTC
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Więcej o produkcie

Powiązane wpisy

Bóle mięśni – przyczyny i metody leczenia

Bóle mięśni – przyczyny i metody leczenia

Ból mięśni to często spotykana dolegliwość, na którą skarżą się osoby w różnym wieku. Niekiedy wynika z nadmiernego...

Zapalenie korzonków nerwowych – jak skutecznie łagodzić objawy?

Zapalenie korzonków nerwowych – jak skutecznie łagodzić objawy?

Zapalenie korzonków nerwowych to schorzenie, które wielu z nas może doświadczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Uciążliwy ból,...

Skuteczne suplementy diety na wzmocnienie stawów – jakie produkty będą skuteczne?

Skuteczne suplementy diety na wzmocnienie stawów – jakie produkty będą skuteczne?

Zdrowe stawy to podstawa komfortowego i aktywnego życia. Jeśli odczuwasz dyskomfort, ból podczas ruchu, lub po prostu chcesz...

Rola witaminy D i wapnia w zdrowiu stawów – co warto suplementować?

Rola witaminy D i wapnia w zdrowiu stawów – co warto suplementować?

Wspieranie zdrowia stawów to priorytet dla osób w różnym wieku, niezależnie od trybu życia. Sportowcy, seniorzy czy osoby...

Kiedy skonsultować się z lekarzem z powodu bólu mięśni i stawów?

Kiedy skonsultować się z lekarzem z powodu bólu mięśni i stawów?

Bóle mięśni i stawów mogą mieć wiele przyczyn – od przeciążenia po poważne schorzenia reumatyczne lub neurologiczne. Chociaż w...

Różne rodzaje preparatów na bóle mięśni i stawów – żele, maści, tabletki i plastry

Różne rodzaje preparatów na bóle mięśni i stawów – żele, maści, tabletki i plastry

Dolegliwości mięśni i stawów mogą skutecznie utrudnić codzienne życie, niezależnie od tego, czy są wynikiem urazu, przeciążenia...

Czy balsamy na bazie olejków eterycznych skutecznie łagodzą bóle mięśniowe?

Czy balsamy na bazie olejków eterycznych skutecznie łagodzą bóle mięśniowe?

Bóle mięśniowe mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie, niezależnie od tego, czy wynikają z intensywnego wysiłku, stresu, czy...

Kiedy najlepiej brać kolagen na stawy?

Kiedy najlepiej brać kolagen na stawy?

Codzienne obciążenia, intensywne treningi czy po prostu upływ czasu mogą osłabiać kondycję naszych stawów. Jeśli odczuwasz...

Jak wybrać najlepszy żel przeciwzapalny na bóle stawów?

Jak wybrać najlepszy żel przeciwzapalny na bóle stawów?

Ból stawów to problem, który może skutecznie utrudniać codzienne życie – od wykonywania prostych czynności po aktywność...

Jakie witaminy można stosować, by wspierać regenerację mięśni i stawów?

Jakie witaminy można stosować, by wspierać regenerację mięśni i stawów?

Zdrowe stawy i mięśnie to podstawa sprawnego funkcjonowania w codziennym życiu. Niestety, z biegiem lat oraz w wyniku...

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.