Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Niquitin, 4 mg, pastylki do ssania, smak miętowy, 72 szt. (data ważności 31-05-2022)

76,30 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 8 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Pastylki do ssania NiQuitin to lek łagodzący objawy odstawienia nikotyny, występujące przy rzucaniu palenia tytoniu. Stosowanie leku tego typu nazywane jest nikotynową terapią zastępczą lub NTZ. NiqQutin w dawce 4 mg w pastylce przeznaczony jest dla osób dorosłych, które pierwszego papierosa wypalają w ciągu 30 minut od przebudzenia.

POJEMNOŚĆ:  72 szt.

DZIAŁANIE:

Działanie NiQuitinu polega na uwalnianiu i wchłanianiu terapeutycznej nikotyny z pastylki podczas jej ssania, przez 20 do 30 minut. Lek pomaga łagodzić objawy odstawienia jakie występują podczas rzucania palenia papierosów związane z głodem nikotynowym.

WSKAZANIA:

Preparat stosowany w celu łagodzenia objawów wynikających z odstawienia nikotyny, w tym uczucia głodu nikotynowego, związanych z rzucaniem palenia tytoniu. Zaleca się jednoczesne stosowanie programu wspierającego rzucenie palenia.

Lek NiQuitin, pastylki do ssania, w dawce 4 mg jest przeznaczony dla osób, które wypalają pierwszego papierosa przed upływem 30 minut po przebudzeniu.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Jedną pastylkę należy umieścić w jamie ustnej i od czasu do czasu przemieszczać ją z jednej strony jamy ustnej na drugą aż do całkowitego rozpuszczenia. Pastylek nie należy żuć ani połykać w całości.

W trakcie kuracji należy przestrzegać poniższego schematu dawkowania:

tydzień 1. do 6. - 1 pastylka do ssania co 1-2 godziny, co najmniej 9, ale nie więcej niż 15 pastylek na dobę,

tydzień 7. do 9. - 1 pastylka do ssania co 2-4 godziny;

tydzień 10. do 12. - 1 pastylka do ssania co 4-8 godzin;

aby móc powstrzymać się od palenia przez następne 12 tygodni: stosować 1 lub dwie pastylki na dobę, tylko w przypadkach silnej ochoty zapalenia papierosa.

SKŁAD:

Substancja czynna: nikotyna.

1 pastylka do ssania zawiera 4 mg nikotyny.

Substancje pomocnicze: aspartam (E 451), mannitol (E 421), alginian sodu, guma ksantanowa, wodorowęglan potasu, kopolimer poliakrylanu wapnia z glikolem diwinylowym, węglan sodu bezwodny, stearynian magnezu, aromat miętowy 57581.

OSTRZEŻENIA:

Lek NiQuitin zawiera:

 

Sód - Lek zawiera mniej niż 1 mmol (23 mg) sodu na dawkę, to znaczy lek uznaje się za „wolny od sodu”.

Sorbitol (E420) - Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku.

Butylohydroksytoluen (E321) – Lek może powodować podrażnienie błon śluzowych.

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

4751
1 Przedmiot
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.