Witaj w Aptece Puls

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy apteką z tradycjami, dbamy o naszych klientów już od 1998 r.
Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Panadol, 500 mg, 12 tabletek

4,86 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 9 ocen

Panadol to produkt leczniczy do stosowania w bólach różnego pochodzenia jak ból głowy, migrena, ból zęba, bóle kostne-stawowe-mięśniowe oraz w gorączce towarzyszącej przeziębieniu.

POJEMNOŚĆ: 12 tabletek

DZIAŁANIE:

Panadol zawiera paracetamol, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

WSKAZANIA:

- ból głowy, gardła, zębów, kostny, stawowy, mięśniowy,

- bóle menstruacyjne,

- migrena,

- gorączka towarzysząca przeziębieniu i stanom grypopodobnym.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

- Lek do stosowania doustnego.

- Nie stosować dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

- Tabletek nie wolno dzielić.

Młodzież powyżej 12 lat i dorośli (masa ciała powyżej 50 kg): 2 tabletki do 4 razy na dobę. Kolejne dawki przyjmować co 4 godziny, nie częściej. Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę (4 g paracetamolu).

SKŁAD:

Substancją czynną jest: paracetamol (Paracetamolum).

1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.

Substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, potasu sorbinian, talk, kwas stearynowy, powidon (K 25), skrobia żelowana. W skład otoczki wchodzą: hypromeloza (HPMC) 15 CPS, triacetyna, Wosk Carnauba.

OSTRZEŻENIA:

- Panadol zawiera paracetamol, nie należy tego leku łączyć z innymi lekami zawierającymi tę samą substancję czynną. Nadmiar paracetamolu może prowadzić od uszkodzenia wątroby.

- Stosowanie leku omówić z lekarzem jeśli występują: niewydolność wątroby lub nerek, pacjent jest niedożywiony / z niedowagą, regularnie spożywa alkohol, ciężka infekcja, przewlekłe bóle głowy.

- Leku nie należy łączyć z alkoholem ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

4231
5 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Produkty powiązane

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.