Compare Products

  • You have no items to compare.

Leki na zdrowy układ pokarmowy

Problemy trawienne to popularna przypadłość. Nieodpowiedni sposób odżywiania, źle zbilansowana dieta, przejedzenie, stres, jedzenie w pośpiechu, a także wirusy i bakterie mogą wywoływać kłopoty z układem pokarmowym. Można pokonać je, stosując preparaty i leki dostępne w aptece bez recepty. Jeśli ich forma jest łagodna, objawy nie wskazują na możliwość poważniejszych schorzeń, a przebieg niedyspozycji nie jest długofalowy, wówczas zazwyczaj nie potrzeba konsultacji lekarskiej.

Preparaty wspomagające układ pokarmowy

Wśród najczęściej występujących dolegliwości układu pokarmowego, na które skarżą się osoby niezależnie od wieku i kondycji, można wymienić:

Chcąc uniknąć dyskomfortu związanego z wymienionymi przypadłościami, należy zadbać o higienę jedzenia, nie przejadać się, nie spożywać posiłków w pośpiechu. Na kłopoty z trawieniem równie ważne jest zastosowanie odpowiedniej profilaktyki. Ciężkostrawne, tłuste potrawy obciążają wątrobę, więc zapobiegawczo należy zadbać o odpowiednią prewencję w postaci leków wspomagających jej fizjologiczne funkcje. Kolejną grupą produktów, w które warto się zabezpieczyć, są probiotyki bez recepty. To grupa suplementów, których spożywanie pomaga odbudować florę bakteryjną jelit. Produkty z tej grupy działają osłonowo, podnoszą odporność na patogeny chorobotwórcze i chronią organizm przed wyjałowieniem, do którego może dojść w czasie infekcji, zatruć i trudności pokarmowych.  

Leki na kłopoty z układem pokarmowym bez recepty

Polecane preparaty na układ pokarmowy bez recepty przynoszą natychmiastową ulgę. Mają bezpieczny, przebadany skład i nie muszą być przepisane przez lekarza. Działając rozkurczowo, łagodzą ból i pozytywnie wpływają na kłopoty z trawieniem. Znacznie skracają czas trwania nieprzyjemnych dolegliwości, co pomaga uniknąć odwodnienia, poprawia komfort funkcjonowania i usprawnia proces trawienia. W szerokiej ofercie apteki dostępne są najlepszej jakości produkty w konkurencyjnej cenie. Środki można nabyć w postaci płynów, proszku do sporządzenia roztworu, syropów lub kapsułek. 

Średnia ocena: 4.4 (88%) Na podstawie: 20 ocen

Dostępne 409 produkty

Pokazano 1-15 z 409 pozycji

Aktywne filtry

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.