Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Nicorette Classic Gum 4 mg guma do żucia 105 szt.

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 6 ocen
76,10 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Nicorette Classic Gum, guma do żucia.

POJEMNOŚĆ:
105 sztuk

DZIAŁANIE:

Produkt łagodzi głód nikotynowy i objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia.

WSKAZANIA:

W leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych, występujących po zaprzestaniu palenia.

DAWKOWANIE:

Należy przyjąć jedną kostkę gumy, kiedy poczuje się chęć zapalenia papierosa. Żuj gumę powoli do momentu poczucia smaku. Następnie przerwij żucie i zatrzymaj gumę między dziąsłem i policzkiem. Czynność tę należy powtarzać przez 30 minut. Guma do żucia zacznie uwalniać nikotynę, która będzie następnie wchłaniana przez błonę śluzową jamy ustnej. Gdy smak zacznie zanikać, można sięgnąć po kolejną Gumę NICORETTE. Zazwyczaj stosuje się od 8 do 12 gum na dobę. Należy używać gumy, przez co najmniej trzy miesiące, przy czym stopniowo redukować liczbę żutych gum.

SKŁAD:

1 kostka gumy zawiera jako substancję czynną 4mg nikotyny w postaci kompleksu żywicy nikotynowej 20 % oraz substancje pomocnicze: bezwodny węglan sodu, guma bazowa, sorbitol proszek, sorbitol (roztwór), aromat smakowy ZD-49284 (Haverstroo), aromat smakowy 84.6422, gliceryna 85%, żółcień chinolinowa.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby w wieku poniżej 18 lat nie powinny stosować leku bez zalecenia lekarza. Przechowywać w temperaturze 15-25 st. Celsjusza. 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Działanie: zmniejszające chęć sięgnięcia po papierosa gumy nikotynowe Nicorette Classic 4 mg stanowią lek w postaci gumy do żucia z nikotyną, który zwiększa szansę na rzucenie palenia. Zawarta w nim substancja czynna natychmiast wchłania się przez błonę śluzową jamy ustnej, pozwalając kontrolować liczbę wypalanych wyrobów tytoniowych i złagodzić uciążliwe objawy abstynencyjne. Produkt jest przeznaczony do stosowania wyłącznie u osób powyżej 18. roku życia, chyba że lekarz zadecyduje inaczej.

Gumy do żucia z nikotyną Nicorette Classic

Wskazania: gumy nikotynowe Nicorette Classic 4 mg są polecane do stosowania w celu zwalczania uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób, które chcą rozstać się z nałogiem i zminimalizować natężenie objawów odstawienia nikotyny. Ich regularne żucie zmniejsza głód nikotynowy, który objawia się uczuciem rozdrażnienia, bólem głowy, obniżeniem nastroju, znużeniem, zaburzeniami koncentracji oraz bezsennością lub nadmierną sennością.

Gumy nikotynowe na rzucanie palenia Nicorette

Pojemność: 105 sztuk.

Skład: 1 kostka gumy zawiera jako substancję czynną 4mg nikotyny w postaci kompleksu żywicy nikotynowej 20 % oraz substancje pomocnicze: bezwodny węglan sodu, guma bazowa, sorbitol proszek, sorbitol (roztwór), aromat smakowy ZD-49284 (Haverstroo), aromat smakowy 84.6422, gliceryna 85%, żółcień chinolinowa.

Dawkowanie: zaleca się stosowanie gumy do żucia z nikotyną na rzucenie palenia w liczbie od 8 do 12 sztuk na dzień. Nie przekraczać rekomendowanej dobowej dawki, gdyż nie zwiększy to skuteczności działania produktu, a może zaszkodzić zdrowiu. Środek nikotynowy należy żuć powoli, do momentu aż całkowicie zaniknie smak. Osoby wypalające mniej niż 20 papierosów dziennie powinny rozpocząć terapię od dawki 2 mg. By osiągnąć zamierzone efekty, kuracja powinna trwać minimum 3 miesiące. Po tym czasie należy rozpocząć stopniowe odstawianie preparatu.

Środki ostrożności: Nicorette Classic Gum 4 mg to wyrób medyczny na rzucanie palenia, który jest przeznaczony do użytku wyłącznie osób dorosłych. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Po otwarciu przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Preparat zawiera sorbitol i nie jest odpowiedni dla pacjentów z nietolerancją fruktozy. Obecność butylohydroksytoluenu może powodować podrażnienie błon śluzowych jamy ustnej.

Szczegóły Produktu

MCNEIL AB
595
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.