Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Polprazol Max, 20 mg, kapsułki dojelitowe, twarde, 14 szt.

11,05 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 3 ocen

Produkty powiązane

Polprazol Max to produkt leczniczy, stosowany w objawowym leczeniu zgagi i refluksu. Lek Polprazol Max wykazuje działanie zmniejszające ilość kwasu solnego wydzielanego w żołądku.

POJEMNOŚĆ:  14 szt.

DZIAŁANIE:

Lek Polprazol Max ma działanie polegające na zmniejszaniu ilości kwasu solnego wydzielanego w żołądku.

WSKAZANIA:

Polprazol Max jest wskazany do stosowania w leczeniu objawów refluksu żołądkowo-przełykowego (np. zgagi i zarzucania kwaśnej treści żołądkowej) u pacjentów dorosłych.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek do stosowania doustnego. W celu uzyskania złagodzenia objawów może być konieczne przyjmowanie kapsułek przez 2-3 kolejne dni. Zalecane dawkowanie to 1 kapsułka raz na dobę przez 14 dni.

SKŁAD:

Substancją czynną jest: omeprazol (Omeprazolum). Każdka kapsułka zawiera 20 mg omeprazolu. Substancjami pomoczniczymi są: sacharoza, ziarenka (zawierające sacharozę i skrobię kukurydzianą), powidon K30, sodu laurylosiarczan, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), trisodu fosforan dwunastowodny, hypromeloza 6 cP, trietylu cytrynian, kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer (1:1), sodu wodorotlenek, tytanu dwutlenek (E171), talk, erytrozyna (E127), indygotyna (E132), tytanu dwutlenek (E171), woda oczyszczona, żelatyna, żółcień chinolinowa (E104), erytrozyna (E127), szelak, glikol propylenowy, poliwinylopirolidon.

OSTRZEŻENIA:

Polprazol Max zawiera sacharozę, sód i erytrozynę. Przed przyjęciem leku należy poinformować lekarza  o planowanym specyficznym badaniu krwi. Nie należy przyjmować leku Polprazol Max przez okres dłuższy niż 14 dni bez konsultacji z lekarzem. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów (nieuzasadniona utrata masy ciała, utrudnione połykanie, pojawienie się wymiotów z krwią, oddawanie czarnych stolców, wystąpienie żółtaczki lub ciężkiej choroby wątroby) należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Przechowywanie: Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 30oC.

Szczegóły Produktu

23920
23 Przedmioty
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.