Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Paracetamol, 500 mg, 10 tabletek

2,47 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 8 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  • Wyrób medyczny leczniczy
Krople do oczu
Thealoz Duo Gel UD żeldooczu 30minims.
41,00 zł

Paracetamol to produkt leczniczy wykazujący działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

POJEMNOŚĆ: 10 tabletek

DZIAŁANIE:
Paracetamol jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączowym. Działanie to wynika głównie ze zdolności paracetamolu do hamowania syntezy prostaglandyn w ośrodkowym układzie nerwowym. Laboratoria PolfaŁódź Paracetamol nie działa przeciwzapalnie, nie uszkadza błony śluzowej żołądka, nie hamuje krzepnięcia ani agregacji płytek krwi, nie wywołuje innych działań niepożądanych typowych dla niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).

WSKAZANIA:
Paracetamol wskazany jest w: bólach różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych; w gorączce, np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

DAWKOWANIE:
U dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa: przy stosowaniu krótkotrwałym (do 3 dni) - 8 tabletek w dawkach podzielonych; przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni) - 5 tabletek w dawkach podzielonych. Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny.

SKŁAD:
Substancją czynną leku jest paracetamol. 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancje pomocnicze: sorbitol, skrobia ziemniaczana, powidon, magnezu stearynian.

OSTRZEŻENIA:
Kiedy nie stosować leku Paracetamol: jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na paracetamol lub którąkolwiek substancję pomocniczą; w ciężkiej niewydolności nerek lub wątroby; w przypadku choroby alkoholowej.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23260
27 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.