Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Glucardiamid, 10 pastylek

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 2 ocen
13,57 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Lek stosowany pomocniczo w stanach przewlekłego osłabienia i zmęczenia oraz w stanach dużego i długotrwałego wysiłku fizycznego.

POJEMNOŚĆ:  10 pastylek do ssania

DZIAŁANIE:
pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego, zwiększenie wrażliwości ośrodka oddechowego i nasilenie częstości oddechów, zwiększenie częstości uderzeń serca, rzutu minutowego serca i ciśnienia w tętnicach płucnych, podwyższenie ciśnienia krwi zwłaszcza u pacjentów z hipotensją

WSKAZANIA:
w stanach dużego, długotrwałego wysiłku oraz przewlekłego osłabienia i zmęczenia

DAWKOWANIE:
podanie doustnie, ssać 4 do 6 pastylek na dobę

SKŁAD:
1 pastylka zawiera: 125 mg Nicethamidum (niketamidu) i 1500 mg Glucosum (glukozy) . Substancje pomocnicze o znanym działaniu: glukoza ciekła 1275 mg, sacharoza 719,8 mg.

OSTRZEŻENIA:
Przeciwskazaniem jest uczulenie na niketamid lub glukozę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Przeciwskazany u pacjentów, u których występuje tachykardia (przyspieszona akcja serca) i ciężkie zaburzenia rytmu serca. U pacjentów z niestabilną dusznicą bolesną. U dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i podczas karmienia piersią.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

63
3 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Kosmetyk leczniczy
Postać
Pastylki do ssania
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.