Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Loxon 2%, płyn na skórę głowy, 60 ml

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 11 ocen
24,26 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Loxon 2% to lek w postaci płynu do stosowania na skórę głowy, którego zadaniem jest pobudzanie porostu włosów w przypadku występowania łysienia androgenowego, zwanego również łysieniem typu męskiego. Za skuteczność działania płynu Loxon 2% odpowiada substancja czynna o nazwie minoksydyl. Po kilku tygodniach stosowania leku Loxon 2% można zaobserwować zmniejszenie nadmiernego wypadania włosów, a po upływie czwartego miesiąca zaczyna być widoczny odrost nowych włosów. Maksymalny efekt można zauważyć po roku systematycznego stosowania płynu. Preparat Loxon 2% przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

POJEMNOŚĆ:  60 ml

DZIAŁANIE:

Loxon 2% wpływa na łysienie androgenowe poprzez pobudzenie porostu włosów, odwracanie lub hamowanie miniaturyzacji mieszków włosowych, pobudzanie namnażania się komórek mieszków w fazie wzrostu.

WSKAZANIA:
Wskazaniem do stosowania leku Loxon 2% w postaci płynu jest występowanie łysienia typu męskiego (łysienia androgenowego) u dorosłych mężczyzn i kobiet. Przed rozpoczęciem stosowania leku Loxon 2% należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, aby ustalić, czy symptomy związane z wypadaniem włosów odpowiadają objawom łysienia typu androgenowego.

DAWKOWANIE:

Lek Loxon 2% stosuje się dwa razy na dobę. 1 ml płynu należy rozprowadzić w miejscu łysienia i wmasować w skórę (najczęściej szczyt głowy i zakola czołowe). Objętość 1 rozpylenia wynosi 0,1 ml. Średnia objętość 10 rozpyleń wynosi 1 ml. Nie należy przekraczać dawki 2 ml w ciągu doby. Należy pamiętać o tym, aby po nałożeniu płynu na skórę głowy dokładnie umyć ręce. Leczenie należy przerwać, jeśli poprawa nie nastąpi po 1 roku stosowania. Lek Loxon 2% nie wpływa na sprawność psychofizyczną pacjentów, dlatego nie ma wpływu na zdolność obsługi maszyn i prowadzenia pojazdów.

SKŁAD:

Substancją czynną leku Loxon 2% jest minoksydyl. 1 ml płynu na skórę zawiera 20 mg minoksydylu. Substancje pomocnicze to: glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona, kwas cytrynowy.

OSTRZEŻENIA:

Lek Loxon 2% należy stosować wyłącznie na prawidłową, zdrową skórę głowy. 
Leku Loxon 2% nie należy stosować w czasie stosowania innych leków podawanych miejscowo.
Na początku leczenia (zwykle 2 - 6 tygodni) wystąpić może wzmożona utrata włosów.  Jeśli wzmożona utrata włosów utrzymuje się powyżej 2 tygodni, należy przerwać stosowanie leku  Loxon 2% i skontaktować się z lekarzem.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

38
23 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Płyn
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.