Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Durex Play, żel intymny nawilżający, 50 ml

14,60 zł
Brutto

Nawilżający żel intymny.

Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 4 ocen

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

POJEMNOŚĆ: 50ml

DZIAŁANIE:

Wyrób medyczny Durex Play Nawilżający żel intymny zwiększa wrażliwość na dotyk i potęguje doznania. Może zmniejszać suchość pochwy i uczucie dyskomfortu, dostarczając jednocześnie zmysłowych doznań obojgu partnerom.

WSKAZANIA:

Durex Play Nawilżający żel intymny może być bezpiecznie używany wraz z każdą prezerwatywą Durex - po prostu rozprowadź go na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest ona już nałożona na członka.

Żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego. Żel intymny jest rozpuszczalny w wodzie, dlatego jest łatwy do zmycia. Nie klei się.

Przeznaczony do seksu waginalnego, analnego i oralnego.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zdejmij korek, a następnie przekręć pompkę w celu otwarcia. Wyciśnij żel intymny i delikatnie rozprowadź go w dowolnie wybranych miejscach. Jeśli potrzebujesz więcej żelu intymnego zwyczajnie wyciśnij dodatkową ilość.

PRZECIWWSKAZANIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

-Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.

-Zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

-Produkt jest bezpieczny do spożycia, jednak nie jest on artykułem spożywczym i powinien być trzymany w miejscu niedostępnym dla dzieci.

-Żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.

-Żele intymne i lubrykanty Durex mogą zmniejszyć ruchliwość plemników, więc jeśli starasz się o poczęcie, przed użyciem produktu skontaktuj się z lekarzem.

-Bezpieczny w użyciu wraz z prezerwatywą.

-Unikać kontaktu żelu intymnego z oczami. Jeśli w wyniku stosowania produktu wystąpiło podrażnienie skóry lub inne objawy niepożądane, należy zaprzestać dalszego używania. Jeśli problem nie ustępuje lub jeśli dodatkowe nawilżenie jest w Twoim przypadku niezbędne, skontaktuj się z lekarzem.

-Unikać stosowania żelu intymnego w okresie ciąży i karmienia piersią, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Szczegóły Produktu

8397

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.