Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Gaviscon o smaku mięty 8 tabletek do rozgryzania i żucia, zgaga

7,76 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 6 ocen

Gaviscon o smaku mięty TAB jest produktem leczniczym tworzącym ochroną warstwę, która zapobiega cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej z żołądka.

POJEMNOŚĆ:

8 tabletek

DZIAŁANIE:

Lek Gaviscon o smaku mięty TAB tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej. Warstwa ta zapobiega cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej z żołądka, co powoduje zmniejszenie bólu i uczucia dyskomfortu w gardle i jamie ustnej. Zgaga może pojawiać się po posiłkach (głównie tłustych i ostrych) lub podczas ciąży, lub u pacjentów z objawami zapalenia ściany przełyku (np. trudnościami i (lub) utrudnionym przełykaniem, bólem w jamie ustnej, wymiotami).

WSKAZANIA:

Gaviscon o smaku mięty TAB jest stosowany w leczeniu objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, takich jak:

odbijanie,

zgaga,

niestrawność,

na przykład po posiłkach lub w czasie ciąży a także u pacjentów z objawami związanymi z refluksowym zapaleniem przełyku.

DAWKOWANIE:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Zwykle stosowana dawka leku Gaviscon osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia to od 2 do 4 tabletek w przypadku wystąpienia objawów po posiłkach i przed snem.

Nie przekraczać 16 tabletek na dobę.

Jeśli objawy nie ustąpią po 7 dniach leczenia, należy skonsultować się z lekarzem.

SKŁAD:

Substancjami czynnymi leku są alginianu sodu (Natrii alginas), wodorowęglan sodu (Natrii hydrogenocarbonas) oraz węglan wapnia (Calcii carbonas).

1 tabletka zawiera 250 mg alginianu sodu, 133,5 mg wodorowęglanu sodu oraz 80 mg węglanu wapnia.

Substancje pomocnicze: mannitol (E421), makrogol 20 000, kopowidon, aspartam (E951), aromat mięty pieprzowej, magnezu stearynian oraz acesulfam potasowy.

OSTRZEŻENIA:

Lek zawiera sód i wapń.

Lak zawiera źródło fenyloalaniny. Może być szkodliwy dla pacjentów z fenyloketonurią.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

13228

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Tabletki do rozgryzania i żucia
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.