Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Eva/Qu czopki przeciw zaparciom 6 czopków

21,49 zł
Brutto
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wyrób medyczny leczniczy
  • Czopki
  • SO.SE.PHARM

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 7 ocen

Produkty powiązane

Eva/qu musujące czopki przeciw zaparciom, 6 szt.

Wyrób medyczny.

Dla osób dorosłych.

Czopki Eva/qu, pomagają w wypróżnieniu, poprzez odblokowanie kału nagromadzonego w bańce odbytnicy. Dzięki swojemu składowi rozpuszczają się po wprowadzeniu do odbytu, uwalniając pęcherzyki gazu, które zwiększają ciśnienie na ścianki odbytu. Stymuluje to ruchy perystaltyczne ostatniego odcinka jelita i ułatwia wypróżnienie. Czopki Eva/qu działają miejscowo, nie zawierają środków przeczyszczających, działających ogólnoustrojowo.

POJEMNOŚĆ:

6 czopków

DZIAŁANIE:

Czopki Eva/qu nie są lekiem. Naturalnie i skutecznie przywracają normalne wypróżnienia dzięki swojemu działaniu opartemu wyłącznie o mechanizm fizjologiczny.

Czopek po wprowadzeniu rozpuszcza się w ciągu 3-4 minut uwalniając, duże ilości pęcherzyków gazu, które wywierają nacisk na ścianki odbytu. Rozpuszczony czopek zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki musującemu działaniu czopki Eva/qu powodują oderwanie mas kałowych i ich szybkie i efektywne wydalenie. Ponowne użycie czopka Eva/qu pomaga w przywróceniu sprawności spowolnionego mechanizmu wypróżniania.

Czopki Eva/qu działają jedynie miejscowo i nie zawierają składników przeczyszczających, które przyswojone przez organizm, mogłyby wywołać działania niepożądane, takie jak odwodnienie, zaburzenia równowagi elektrolitycznej, zapalenie jelita grubego.

Czopki nie powodują efektu uzależnienia.

WSKAZANIA:

Czopki musujące przeciw zaparciom Eva/qu są przeznaczone dla osób powyżej 12. roku życia, w przypadku opóźnień regularnego rytmu wypróżnień, zarówno okazjonalnych, jak i powtarzających się.

Zastosowanie czopków Eva/qu pomaga w przygotowaniu do opróżnienia odbytu przed zabiegami chirurgicznymi, gastroenterologicznymi, urologicznymi, USG prostaty oraz rektoskopią.

Czopki Eva/qu są nieodzowne w podróży w celu zapobieżenia uporczywym zaparciom, szybko i skutecznie doprowadzając do wypróżnienia.

Są pomocne w przypadku zaplanowanego oczyszczania jelit, niezależnie od wszelkich zajęć - np. w pracy, podróży lotniczej lub kolejowej.

DAWKOWANIE:

Wyjąć czopek z trwale zamkniętego opakowania.

Wprowadzić do kanału odbytu popychając aż do chwili jego pełnego wprowadzenia.

Jeżeli okaże się to konieczne, w przypadku obecności zmian chorobowych lub hemoroidów, czopek należy wprowadzić po jego wcześniejszym natłuszczeniu olejem wazelinowym lub olejem z oliwek.

Czopek zaczyna rozpuszczać się natychmiast i daje początek bodźcowi stymulującemu wypróżnienie. Pomimo, że bodziec wyzwalający jest odczuwalny w krótkim okresie czasu od wprowadzenia czopka, należy powstrzymać się od wypróżnienia przez kilka minut. W tym czasie należy raczej chodzić niż siedzieć.

SKŁAD:

Dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu zawieszone w polietylenoglikolu rozpuszczalnym w wodzie.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

SO.SE.PHARM
17622
1 Przedmiot

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Czopki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Estela J
2019-12-25

jak dotychczas najlepszy środek jakiego użyłam na zaparcie, skutecznie rozwiązał mój probem w 15 minut, co ważne bez efektu przeczyszczenia, więc w sumie prawie natychmiastowa ulga. W tej aptece dodatkowo w dobrej cenie.

Napisz opinię !

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.