Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Nalgesin Mini, 220 mg, 20 tabletek powlekanych

Obecnie brak na stanie

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 4 ocen
10,70 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Nalgesin Mini jest produktem leczniczym w formie tabletek łagodzącym ból, zmniejszającym stan zapalny.

POJEMNOŚĆ:  20 tabletek

DZIAŁANIE:

Lek działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn, dzięki czemu ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Działanie przeciwbólowe występuje szybko i utrzymuje się do 12 godzin.

WSKAZANIA:

W krótkotrwałym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bolesne miesiączkowanie, bóle stawowe, bóle mięśniowe.

DAWKOWANIE:

Dorośli i młodzież  w wieku powyżej 16 lat z wagą powyżej 50 kg: zalecana dawka to 1 tabletka co 8-12 godzin. Alternatywnie, można przyjąć dwie tabletki od razu i w razie potrzeby jedną dodatkową tabletkę po 8-12 godzinach.

U pacjentów z nadwrażliwością żołądka, korzystne jest stosowanie leku w czasie posiłku. Tabletek nie należy rozgryzać. Maksymalna dobowa dawka to 3 tabletki. Nie należy stosować leku Nalgesin mini dłużej niż 7 dni. Jeśli po upływie 3 dni, nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem. 

Osoby w podeszłym wieku, pacjenci z niewydolnością nerek, pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby: Maksymalna zalecana dawka dobowa to 2 tabletki podzielone na dwie dawki. Zaleca się stosowanie najmniejszej skutecznej dawki

SKŁAD:

Jedna tabletka zawiera 220 mg naproksenu sodowego, co odpowiada 200 mg naproksenu.

OSTRZEŻENIA: 

Nie stosować leku jeśli pacjent jest uczulony na naproksen sodowy, jeśli u pacjenta występowały trudności z oddychaniem (astma oskrzelowa), pokrzywka lub zapalenie błony śluzowej nosa, polipy nosa lub poważne reakcje alergiczne które powodują trudności w oddychaniu, jeśli pacjent ma lub miał wrzód lub krwawienie w żołądku lub jelitach, jeśli u pacjenta występowało krwawienie lub perforacja w obrębie przewodu pokarmowego po zastosowaniu NLPZ, jeśli u pacjenta występują ciężkie zaburzenia czynności wątroby lub nerek, jeśli pacjent ma ciężką niewydolność serca, podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży, jeśli u pacjenta występuje krwawienie naczyniowo-mózgowe lub inne czynne krwawienia.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

20492

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Postać
Tabletki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.