Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Dicopeg 14 saszetek po 10g zaparcia

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
  • Saszetki
  • VITIS PHARMA

Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 8 ocen
34,52 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Z tym produktem pacjenci kupili również

Dicopeg jest wyrobem medycznym o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit. 

POJEMNOŚĆ:  14 saszetek po 10 g

DZIAŁANIE:

Dzięki swoim właściwościom hydrofilowym Dicopeg zmiękcza stolec ułatwiając wypróżnienie przy czym nie powoduje skurczów, bólów brzucha ani nagłego parcia. Skuteczność wyrobu nie zmniejsza się z upływem czasu. Nie jest wchłaniany i nie ulega fermentacji w jelitach. Nie podrażnia błony śluzowej. Jest wydalany z kałem w niezmienionej formie.

WSKAZANIA:

Dicopeg jest szczególnie zalecany w przypadku przewlekłych zaparć oraz w przypadku sporadycznych zaburzeń pracy jelit.

DAWKOWANIE:

Rozpuścić zawartość saszetki w 1 szklance wody (125 ml) i wypić sporządzony roztwór. Można rozpuścić wszystkie saszetki przewidziane na dany dzień w odpowiedniej ilości wody i wstawić roztwór w zamkniętym pojemniku do lodówki na okres nie dłuższy niż 24 godziny. Zaleca się zażywać Dicopeg w długich odstępach czasu od posiłków.

SKŁAD:

Makrogol 3350. Substancje pomocnicze: dwutlenek krzemu, aromat, sól sodowa sacharyny.

OSTRZEŻENIA: 

Nie należy stosować Dicopeg  w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na makrogol, w przypadku perforacji i/lub niedrożności układu pokarmowego, zmian chorobowych układu pokarmowego lub wydalniczego, poważnych chorób zapalnych jelit, takich jak choroba Leśniewskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, ostre rozdęcie okrężnicy. W trakcie leczenia innymi lekami, zaleca się skonsultowanie z lekarzem przed rozpoczęciem zażywania Dicopegu

Nie podawać dzieciom poniżej 6 miesiąca życia.

Nie należy zażywać większych dawek niż zalecane.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

VITIS PHARMA
20743

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Postać
Saszetki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.