Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 92,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Postać

Postać

Compare Products

  • You have no items to compare.

Żywienie w chorobie

Średnia ocena: 4.7 (94%) Na podstawie: 23 ocen

Aktywne filtry

W tej kategorii apteki internetowej Puls znajdują się dietetyczne środki specjalnego przeznaczenia medycznego, które zostały stworzone z myślą o żywieniu pacjentów w okresie rekonwalescencji. Są to preparaty wysokoenergetyczne i wysokobiałkowe, których regularne podawanie ma wpływ na kondycję oraz samopoczucie chorego.

Wsparcie żywieniowe w chorobie

Odpowiednie żywienie w chorobie pozwala dostarczyć osłabionemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych. W tym celu stosuje się różne rodzaje dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego. Tego rodzaju preparaty mogą być podawane między innymi pacjentom na diecie niskotłuszczowej, z przewlekłym zapaleniem trzustki oraz z marskością wątroby.

Odżywianie w chorobie nowotworowej

By uniknąć niedożywienia i wyniszczenia organizmu bardzo ważne jest optymalne odżywianie w chorobie nowotworowej (onkologicznej). Środki spożywcze dostępne w tej kategorii wspierają właściwą dietę i pokrywają zapotrzebowanie pokarmowe pacjenta. Dzięki płynnej formule mogą być stosowane do odżywiania osób w każdym wieku, w tym mających problemy z przełykaniem stałych pokarmów.

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.