Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

Simetigast Forte 0,24g 20 kapsułek

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 9 ocen
13,88 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Simetigast Forte przeznaczony jest do łagodzenia objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie.

POJEMNOŚĆ: 20 kapsułek

WSKAZANIA:

Łagodzenie objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie.

DZIAŁANIE:

Simetigast Forte przeznaczony jest do łagodzenia objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie. Wyrób medyczny Simetigast Forte wspomaga również usuwanie piany, gazów i powietrza z przewodu pokarmowego przed badaniami diagnostycznymi jamy brzusznej - ultrasonografią, endoskopią, endoskopią i radiografiką, dzięki czemu ulega poprawie jakość uzyskanych obrazów.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia 2-3 razy dziennie po 1 kapsułce. Wyrób medyczny należy przyjmować podczas jedzenia lub po posiłku. Kapsułkę należy połknąć w całości popijając odpowiednią ilością płynu.

Przed badaniami diagnostycznymi: 1 kapsułkę wieczorem w dniu poprzedzającym badanie i 1 kapsułkę rano w dniu badania. 

SKŁAD:

1 kapsułka zawiera: 240mg symetykonu oraz substancje pomocnicze: żelatynę, glicerynę, żółcień pomarańczową, wodę oczyszczoną.

PRZECIWSKAZANIA: 

Nie należy stosować: w przypadku stwierdzonej wcześniej nadwrażliwości na symetykon lub jakikolwiek inny składnik wyrobu; w przypadku stwierdzenia lub podejrzenia perforacji lub niedrożności przewodu pokarmowego; u dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, chyba że lekarz zdecyduje inaczej.

WAŻNE INFORMACJE:

Ze względu na możliwość wystąpienia potencjalnych interakcji nie zaleca się stosowania wyrobu jednocześnie z innymi lekami.  Stosowanie wyrobu medycznego Simetigast Forte nie wpływa na zdolność kierowania pojazdami ani na obsługę maszyn. Bez konsultacji z lekarzem wyrób medyczny można stosować do 4 tygodni.  W razie konieczności i po konsultacji z lekarzem wyrób medyczny można stosować przez dłuższy czas. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.  Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. 

Szczegóły Produktu

12807
5 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Kapsułki
Opakowanie
20 kapsułek
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.