Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Dulcobis 5 mg 40 tabletki dojelitowe zaparcia

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 7 ocen
19,50 zł
Brutto

Dulcobis jest lekiem wspomagającym perystaltykę jelit oraz wypróżnianie się poprzez zwiększenie ilości wody w jelicie.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Dulcobis jest lekiem wspomagającym perystaltykę jelit oraz wypróżnianie się poprzez zwiększenie ilości wody w jelicie.

POJEMNOŚĆ: 40 TABLETEK

DZIAŁANIE:

lek Dulcobis wykazuje działanie przeczyszczające, utrudnia wchłanianie wody i elektrolitów, bisakodyl po hydrolizie w jelicie grubym, przyspiesza perystaltykę jelita grubego i zwiększa zawartość wody i elektrolitów w świetle jelita grubego, oraz rozluźnienia konsystencji stolca.

WSKAZANIA:

do postępowania dietetycznego przy problemach z laktacją.

DAWKOWANIE:

lek Dulcobis należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Okres stosowania leku nie powinien przekraczać 5 dni. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, zaleca się następujące dawkowanie:

- krótkotrwałe leczenie zaparć: dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1 -2 tabletki dojelitowe (5-10mg) wieczorem, aby rano dosżły do wypróżnienia. Tabletki nalezy połknąć w całości i popijać dużą ilością wody (nie wolno popijać mlekiem). Tabletek nie wolno rozgryzać.

- przygotowanie do badań diagnostycznych i zabiegów chirurgicznych: podczas przygotowania do badań lub przed zabiegami operacyjnymi lek powinien być stosowany pod nadzorem personelu medycznego.

-dorośli i młodziez powyżej 12 lat: w celu całkowitego opróżniania jelit osoby dorosłe przyjmują, zgodnie z zaleceniami lekarza 2 tabletki dojelitowe rano i 2 tabletki dojelitowe wieczorem w dniu poprzedzającym badanie, po czym rano w dniu badania przyjmują środek przeczyszczjący o natychmiastowym działani (np. w postaci czopka).

SKŁAD:

1 tabletka dojelitowa zawiera: 5 miligramów bisakodylu oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana rozpuszczalna, glicerol 85%,magnezu stearynian. Otoczka tabletki: magnezu stearynian, sacharoza, talk, guma arabska, tytanu dwutlenek (E 171), kwasu metylakrylowego i metylu metakrylanu kopolimer (1:1), kwasu metylakrylowego i metylu metakrylanu kopolimer (1:2), olej rycynowy, makrogol 6000,żelaza tlenek żółty (E 172), wosk biały, wosk Carnauba, szelak.

PRZECIWSKAZANIA:

jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na bisakodyl lub którykolwiek z pozostałych składników leku Dulcobis, jeśli pacjent cierpi na niedrożność jelit, jeśli pacjent cierpi na ostre stany chorobowe w jamie brzusznej, w tym na zapalenie wyrostka robaczkowego czy ostre zapalne choroby jelit, jeśli organizm pacjenta utracił dużo wody, jeśli pacjent odczuwa silny ból brzucha połączony z nudnościami i wymiotami – może to wskazywać na poważniejsze schorzenia, jeśli u pacjenta występuje dziedziczna nietolerancja niektórych cukrów

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

17755
86 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy
Postać
Tabletki
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.