Apteki Puls to firma rodzinna, od kilkunastu lat nieprzerwanie zarządzana przez prywatnych właścicieli.
Nasza apteka zapewnia nie tylko najwyższy komfort zakupów w przez internet, ale również najwyższe bezpieczeństwo transakcji.
Jesteśmy dostępni on-line, a na zadane pytania odpowiedzi udzielają dyplomowani farmaceuci, pracujący w naszych aptekach.
Nasza apteka oferuje Państwu odroczoną formę płatności. Złóż zamówienie dzisiaj i zapłać za 21 dni – bez rejestracji i bez podpisywania dokumentów.
Najbliższa wysyłka

MAXON ACTIVE 25 mg 4 tabletki powlekane

14,72 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY

Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 2 ocen

Z myślą o mężczyznach zmagających się z okresową niezdolnością do uzyskania i utrzymania wzwodu został opracowany lek na zaburzenia erekcji MAXON ACTIVE. Jest to preparat dostępny w postaci tabletek do przyjmowania doustnego, których substancją czynną jest sildenafil. Związek ten przyczynia się do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych, umożliwiając w ten sposób osiągnięcie wzwodu i odbycie stosunku płciowego.

WSKAZANIA:

MAXON ACTIVE to lek na zaburzenia erekcji przeznaczony wyłącznie dla dorosłych mężczyzn cierpiących z powodu niemożności uzyskania i utrzymania wzwodu.

Lek na zaburzenia erekcji

Stworzony specjalnie dla mężczyzn lek z syldenafilem MAXON ACTIVE zwiększa napływ krwi do prącia, pomagając w osiągnięciu wzwodu. Znajdująca się w jego składzie substancja czynna działa już w ciągu godziny od zażycia. Tabletki na erekcję MAXON ACTIVE są polecane zwłaszcza panom z problemami o podłożu psychicznym oraz neurologicznym.

SPOSÓB UŻYCIA:

zaleca się przyjmowanie 1 tabletki na około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie należy stosować produktu częściej niż raz na dobę. Większa dawka syldenafilu może zostać przyjęta tylko po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Tabletkę połknąć, popijając dużą ilością wody.

MAXON ACTIVE z syldenafilem

W odróżnieniu od preparatów bogatych w witaminy na potencję lek z syldenafilem MAXON ACTIVE działa skutecznie już w ciągu godziny od spożycia. Znajdująca się w nim substancja czynna zwiększa napływ krwi do prącia w trakcie podniecenia seksualnego, umożliwiając mężczyźnie odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego.

POJEMNOŚĆ: opakowanie zawiera 4 tabletki powlekane w blistrze.

SKŁAD:

1 tabletka powlekana zawiera 25mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu. Pozostałe składniki leku to: substancje pomocnize: celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, hydroksypropyloceluloza, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian. Skład otoczki: Opadry II 31F58914 white: hypromeloza 15CP, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 4000, sodu cytrynian dwuwodny.

OSTRZEŻENIA:

lek na zaburzenia erekcji MAXON ACTIVE nie powinien być przyjmowany przez osoby poniżej osiemnastego roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Przechowywać w suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Szczegóły Produktu

22922
154 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Lek
Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Kuracja uzupełniająca

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Witaj w Aptece Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

×

Aby zainstalować tę aplikację internetową w urządzeniu iPhone / iPad, naciśnij a następnie Dodaj do ekranu początk.